FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Situace v klubu: Hráči odcházejí na hostování
10/01/04 - Okan Buruk

10/01/03 - Žádné posily jen odchody, tak se dá charakterizovat snaha Zaccheroniho. "S týmem jsem plně spokojen. Odcházejí jen hráči, kteří zde nedostávají přiležitosti a chtjí hrát." Na hostování do konce sezóny odešli dvacetiletý Alessandro Potenza do Ancony a jednadvacetiletý Mario Rebecchi do Janova.

Turecký záložník Okan Buruk a Řek Giorgius Karagounis zřejmě půjdou do Perugie. Podle hlavního manažera klubu Alessandra Gaucciho na tom mají zájem oba kluby. "Ještě je třeba vyřešit pár detailů. Doufám, že koncem tohoto týdne hráči smlouvu podepíší."

Alberto Zaccheroni hovoří jinak. Oba hráči chtějí zůstat. "Vysvětlil jsem jim, že mají trochu smůlu v tom, že se mnou neabsolvovali letní přípravu. Nyní není čas na experimentování. Mluvil jsem s nimi a chtějí v klubu zůstat." Podle médii chce v klubu zůstat jen řecký záložník Karagounis.

Zranění distancuje ze zápasů Alvara Recobu a Andyho Van der Meydeho. Oba mají jen menší potíže a doktoří dělají vše proto, aby byli co nejdříve v dobré kondici. Odděleně trénují i dvě trojice uzdravených hráčů. Francesco Coco, Marco Materazzi, Cristiano Zanetti a Alberto Fontana, Jeremie Brechet a Giovanni Pasquale.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/12/03 - Almeyda ukradl rozhodčímu kartu a byl vyloučen
Další článek: 10/01/04 - Král Vieri překonal stovku
306


Diskuze

63