FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Koho si Mancini vybere?
29/07/04 -

29/07/04 - Příprava je v plném proudu, Inter hraje přátelák za přátelákem a za pár týdnů přijde první ostrá zkouška - předkolo Ligy mistrů. Trenér Mancini má těžký úkol, z nabitého kádru musí vybrat hráče, kteří jsou podle něho nejlepší a v průběhu sezóny by se mohli minimálně hodit. Čas na to má poměrně krátký. Tým začal trénovat na začátku července, konec přestupů je 31.srpna. Ti nepotřební do té doby mají odejít na hostování či rovnou přestoupit do jiného týmu. Dokonale poznat hráče však může být u některých problém. Někdo se k týmu připojil až nyní, protože si užíval dovolené po Mistrovství Evropy. Jsou i tací, kteří ještě v Miláně ani nejsou. Reprezentovali totiž své země na právě skončeném americkém poháru...

Od začátku přípravy měl Mancini k dispozici Fontanu, Coca, který se snad konečně uzdravil a začne hrát fotbal, Ivana Cordobu, Adaniho, Pasqualeho, Cambiassa, který přišel z Realu Madrid a ukázal, že hrát fotbal rozhodně umí, Stankoviče, Argentince Veróna a Cruze, kteří na Coppu Americu nejeli, stejně tak jako uruguayský Recoba. Nechyběl ani další střelec Martins, třetí gólman Cordaz, Lamouchi, Farinos, nový řecký útočník Choutos a starý známý Ventola a Sorondo, který se vrátil z hostování. Možnost zapojit se do přípravy s A-týmem měli i mladící Dellafiore, Giani a Costanzo.

V půlce července již trénovali italští reprezentanti Francesco Toldo, Marco Materazzi, Giuseppe Favalli a Cristiano Zanetti. O Vierim a Cannavarovi není zatím ani vidu ani slechu... Připojil se i nový obránce Burdisso.

Proti čínskému týmu Shanghai International již byl v kádru turecký reprezentant Emre a nová akvizice Rumun Zicu, který strávil jaro na hostování v Parmě. Tým doplnili další mladící: Visconti, Semenzato, Momente, Fautario a Meggiorini. Tou dobou již na Copě America reprezentovali Paraguayec Carlos Gamarra, Argentinci Kily Gonzales (ten bude i na Olympiádě), Javier Zanetti a hlavně největší hvězda šampionátu Adriano.

Tento týden si do sestavy dostal i čtvrtý gólman Bindi. Z dovolené se vrátil do práce Řek Karagounis a Nizozemec van der Meyde. Přibyli i další mladíci Lombardo, Marino, Laribi a Fautario.

Širší kádr týmu vypadá takto:
Toldo, Fontana, Cordaz - Cannavaro, Materazzi, Cordoba, Adani, Burdisso, J.Zanetti, Coco, Favalli, Pasquale - Veron, C.Zanetti, Emre, Kily Gonzales, Davids, Emre, Stankovič, Cambiasso, Karagounis, Farinos, van der Meyde - Recoba, Vieri, Martins, Ventola, Adriano, Cruz, Choutos. Znáte kvalitnější soupisku?


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 29/07/04 - Pálí, ale Ronaldo to není. Kdo je to?
Další článek: 02/08/04 - Mancini se dočkal, má Mihajloviče
359


Diskuze

129