FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Recoba si bude měsíc léčit kotník
06/03/05 - 06/03/05 - Šňůra neporazitelnosti skončila v minulém kole a proti Lecce může začít nová. Na San Siru se proti sobě postaví nejvíce ofenzivní týmy Serie A. Inter nastřílel 47 branek, Lecce jen o dvě méně. Porovnání obran vyznívá lépe také pro Inter, který inkasoval 31krát, zatímco jeho soupeř 45krát. V prvním duelu se hrálo 2:2, za nerazzurri skórovali Adriano a Martins. Autor obou branek Lecce Bojinov na jaře kope za Fiorentinu.

V derby nechal trenér Mancini Adriana jen na lavičce a vzhledem k tomu, že se zápas nevyvedl, tentokrát si to jistě nedovolí. Už tak musel odpovídat na spousty dotazů ohledně důvodu tohoto rozhodnutí. Navíc je zraněný Vieri (koleno) a Recoba. El Chino si zranil kotník ve středečním tréninku a s jeho absencí to vypadá na měsíc. Oficiální prohlášení klub zatím nevydal. Pro Recobu to není nic příjemného. Hrává jen občas a když už by mohl, tak se zraní. Letos už měl potíže ze zády, pak s bokem a nyní ho trápí kotník. Hrát nebude ani Belozoglu Emre a Cristiano Zanetti, oba mají chřipku, která přechází z jednoho hráče na druhého. Po zranění kolena s týmem stále netrénuje Carlos Gamarra. V útoku tak vedle Brazilce Adriana nastoupí Martins. Posledním útočníkem, který zbývá je Cruz.

pokračování...  


Trenér Lecce Zdeněk Zeman přiznal, že o jeho služby měl zájem majitel Interu Moratti. "Došlo ke schůzce, další již nebyla."

Do nominace se vrátil Edgar Davids. Stále v ní chybí z osobních důvodů obránce Burdisso. Nominace Interu: 1 Francesco Toldo, 15 Fabian Carini - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 11 Sinisa Mihajlovic, 13 Zé Maria, 16 Giuseppe Favalli, 23 Marco Materazzi, 40 Nicolas Giani - 7 Andy van der Meyde, 8 Edgar Davids, 14 Juan Sebastian Veron, 18 Cristian Kily Gonzalez, 19 Esteban Cambiasso, 21 Giorgos Karagounis, 25 Dejan Stankovic - 9 Julio Ricardo Cruz, 10 Adriano, 30 Obafemi Martins.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 03/03/05 - J.Zanetti: Stále jsme ve hře
Další článek: 07/03/05 - Cordoba: Lecce dalo gól z ofsajdu
454


Diskuze

71


 
Související články
Cordoba: Lecce dalo gól z ofsajdu
Adriano se trefil po třech měsících