FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Poslední přestupy: Van der Meyde do Evertonu
31/08/05 - 31/08/05 - V 19:00 skončilo v Itálii přestupové období. Co se v poslední dny stihlo?

Giorgios Karagounis přestoupil do Benficy Lisabon. Obránce Francesca Coca se nepodařilo prodat a jde na hostování do Livorna. Úspěšnější byl Moratti u nizozemského křídelníka. Andy van der Meyde přestoupil do Evertonu. Na hostování odešel pátý útočník Řek Lampros Choutos. Jde za bývalým trenérem Interu Cúperem do španělské Mallorcy. Tam už je i z Interu Alessandro Potenza. Pátý útočník nepřišel a Alvaro Recoba tak může slavit.

Brankář Fabian Carini odešel na hostování do Cagliari. Zadarmo. Loni přitom přišel výměnou za Fabia Cannavara z Juventusu. Jako třetího gólmana získal Inter k Toldovi a Juliu Cesarovi Paola Orlandoniho z Piacenzy. 33-letý Ital střídavě chytal v Serii C1, B i A. V nejvyšší soutěži však nejvíc odchytal 13 zápasů za sezónu.

pokračování...  


Inter chtěl na hostování získat za zraněného Javiera Zanettiho náhradu. Má být mimo jeden až dva měsíce. Jean Marie z Bordeaux měl přijít na hostování. Francouzský klub ho chtěl pustit jen na přestup. Kluby se nedohodly. Mladý nigerijský útočník Eliakwu, o němž se mluvilo o jako ještě větším talentu než je Martins, jde na hostování do Triestiny.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 29/08/05 - Překlad hymny Interu
Další článek: 01/09/05 - Zveřejněny ceny vstupenek na Artmedii
593


Diskuze

68