FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Derby - je čas konečně vyhrát!
11/12/05 - AC

11/12/05 - A je to tu znovu! V Miláně se hraje derby. Inter ve 263.městské bitvě hostí svého největšího rivala AC. Má co napravovat. Naposledy na "domácí" půdě vyhrál v dubnu 1997 3-1. Tehdy ještě v modročerném dresu kopali takoví hráči jako Ivan Zamorano a Robeto Baggio. Následovali dvě remízy a pět porážek v řadě. Ta nejtrapnější 11.května 2001v poměru 0:6. Naposledy rossoneri vyhráli letos na jaře brankou Kaka v 77.minutě. Neslavně dopadlo měření v Lize mistrů. Odveta se na San Siru ze známých důvodů nedohrála.

"V každém zápase chceme vyhrát,"řekl Mancini. "Pokud večer uspějeme přeskočíme AC a budeme na druhé příčce. Nemyslím si, že ten kdo prohraje, nebude mít šanci získat scudetto. Před námi je ještě hodně zápasů. I Juventus začna ztrácet. Každý skvělý tým někdy ztratí a to nejčastěji v momentě, kdy to nečekáte." Proti svému bývalému klubu bude možná hrát zrádce Vieri. "Jakého útočníka se nejvíce bojím? Všech třech - Ševčenka, Gilardina i hodně motivovaného Vieriho. Nejhorší, co nás ale může potkat je porážka. To je ale v káždém zápase. Máme velmi dobrý tým a tak se nemám čeho bát. Opatrní, ale musíme být."

pokračování...  


V nominaci na zápas není zraněný Alvaro Recoba a Marco Materazzi. Celkem povolal Mancini těchto 18 hráčů: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar Soares - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 3 Nicolas Burdisso, 4 Javier Zanetti, 11 Sinisa Mihajlovic, 16 Giuseppe Favalli, 25 Walter Samuel, 33 Pierre Wome - 5 Dejan Stankovic, 6 Cristiano Zanetti, 7 Luis Figo , 8 David Pizarro, 14 Juan Sebastian Veron, 19 Esteban Cambiasso - 9 Julio Ricardo Cruz, 10 Adriano, 30 Obafemi Martins.

Pravděpodobná sestava: Julio Cesar - J.Zanetti, Cordoba, Samuel, Favalli - Figo, Cambiasso, Veron, Stankovič - Adriano, Martins.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 05/12/05 - Recoba chce být v Interu ještě aspoň dva roky
Další článek: 12/12/05 - Choreografie při derby
655


Diskuze

69