ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB

Středa 28.března 2018
Primavera Interu získala slavný Viareggio Cup, když ve finále porazila po prodloužení Fiorentinu 2-1. Fialky se dostaly do vedení na začátku druhé půle. Černomodří dokázali vyrovnat až 11 minut před koncem normální hrací doby zásluhou Belkheira a v prodloužení pak vstřelil v 96.minutě gól Vergani. Fiorentina již nedokázala srovnat, navíc od 106.minuty hrála bez vyloučeného hráče.

Inter se do finále dostal po výhře 2-0 nad Janovem. Branky vstřelili Rover a Nolan. Fiorentina v semifinále vyřadila Juventus po jasném vítězství 4-1.

Sobota 24.března 2018

Primavera Interu zatím na Viareggio Cupu vyhrála všechna utkání, dostala jedinou branku a v semifinále se utká v pondělí od 17 hodin s Parmou. V základní skupině tohoto soupeře porazila 1-0. V další zápasech vyhrála nad APIA Tigers 5-0 a Salernitanou 2-0. V osmifinále vyřadila Pro Vercelli po výhře 2-1 a ve čtvrtfinále vyprovodila ze soutěže FC Janov díky výsledku 1-0.

Úterý 20.února 2018

Primaveru Interu vypadává s mladým výběrem Man. City v osmifinále Ligy mistrů. Zápas po remíze 1:1 dospěl až k penaltovému rozstřelu, kde se mladíci moc nepřevedli. Rozhodnout musela až sedmá série a skóre bylo 3:2. Sestava Interu: 1 Dekic; 14 Zappa, 19 Lombardoni, 6 Bettella; 2 Valietti, 8 Emmers, 16 Rada, 10 Zaniolo, 3 Sala; 9 Pinamonti, 20 Odgaard.

Neděle 28.ledna 2018
Primavera nastoupila v derby proti AC Milán a když v 91. minutě vyrovnával Rover na 1:1 zdálo se, že si týmy rozdělí body. V 93. minutě si ale při poslední akcii zápasu srazil míč do vlastní sítě Bettella a rossoneri zvítězili. Inter ale zůstává na čele tabulky.

Čtvrtek 11.ledna 2018
Triumf v superpoháru primavery přinesl do sídla Interu již 45.titul z mládežnických kategorií. Za posledních 6 let je to již 16.pohár. Samotná kategorie Primavera přinesla již 23 titulů. "Superpohár je trofej, která nám chyběla, takže jsme ji opravdu chtěli," řekl ředitel mládeže Roberto Samaden. "Myslím, že to bylo zasloužené vítězství a děkuji všem, kteří nás podporovali na San Siru, trenéry a klukz z našich rozvojových center.

"Proti AS Řím to byl skvělý souboj, na který jsme zvyklí. Mládežnickému systému AS Řím skládám komplimenty, jsou skvělí. Dnešní vítězství je odměnou naší týmové práce a přínosem postavy jako je Stefano Vecchi, který shromáždil to, co se od trenéra Primavery čeká, rozvijí hráče a získává výsledky. To byl ten, který použil dokončení na něco, co bylo dřívější."
Středa 10.ledna 2018

Primavera Interu pod vedení Stefana Vecchiho je neustále úspěšná. Co jeden rok, to jedna trofej:

2014-2015 vítězství v Viareggio Cup

2015-2016 vítězství v Coppa Italia Primavera

2016-2017 vítězství v Campionato Primavera ( = mládežnická liga)

2017-2018 vítězství v Supercoppa Primavera

Primavera vyhrála Supercoppa Primavera TIM! Ve finále se mladíci utkali s AS Řím a zvítězili 2:1. Oba góly na straně svěřenců trenéra Vecchiho dal Colidio.

Sobota 18.listopadu 2017

V pátek s v Ríme stretli Primavery s najlepšou obranou (Inter) a najlepším útokom (AS Roma). Nerazzurri si po góloch Rovera z penalty a Zaniola odviezli 3 body a držia sa na druhom mieste tabuľky.

Čtvrtek 21.září 2017
Jens Odgaard rozhodl hattrickem milánské derby primavery. Junioři do 19 let porazili městského rivala AC jasně 3:0 a všechny góly zařídila nová letní posila z Dánska. Nejprve vystihl nepovedenou malou domů a při druhém gólu obešel obránce a z velkého úhlu prostřelil brankáře. Třetí gól byl nejednodušší, stačilo metr před brankovou čárou nastavit hruď. Odgaard přišel z Lyngby BK, kde už v šestnácti letech nastoupil jako střídající hráč do pohárového zápasu. Debut v lize si prožil loni v dubnu. V 17 letech se stal nejmladším hráčem, jaký kdy za Lyngby v dánské lize nastoupil. Primavera Interu je v lize ve své skupině po dvou kolech první. V minulém zápase porazili doma Udinese 2-0. 27.září se hraje první zápase ze dvou proti Dynamu Kyjevem UEFA Youth League.

Pondělí 10.července 2017

Inter oznámil jména trenérů mládežnických výběrů. Stefano Vecchi po zisku scudetta u týmu primavery zůstane a povede ho již čtvrtou sezonu. Kromě obhajoby se bude snažit uspět i v UEFA Yout League. Gianmario Corti bude koučovat výběr U18 a Andrea Zanchetta U17. Mladíky do 16 let povede Gabriele Bonacina, který doposud pracoval jako asistent Vecchiho. Patnáctileté Interisty bude trénovat Paolo Annoni, který přišel ze Sampdorie Janov.

Úterý 27.června 2017

Inter "17" získal po scudettu i italský superpohár. Ve finále porazil Como v Cesenaticu 3-0. Dvě branky vstřelil Demirovic, jednu Vergani. Trenérem mládežnického týmu je Andrea Zanchetta.

Čtvrtek 22.června 2017
Ve finále italské ligy do 17 let porazil Inter Milán vedený trenérem Andrea Zanchettou obhájce trofeje Atalantu Bergamo po prodloužení 3-2. Inter dvakrát vedl, ale lombardský rival vždy vyrovnal. Vítěznou branku vstřelil ve 108.minutě střelou k tyči Visconti. Scudetto před v tomto měsíci získala již Primavera a výběr do 18 let. Akademie Interu celkem nasbírala již 44 ligových titulů ve své historii. Výběr do 17 let vyhrál posedmé.

Sobota 17.června 2017

Na právě probíhajícím Euro U21 v Polsku reprezentuje Itálii z Interu Roberto Gagliardini. Trenérem je bývalý hráč Interu Luigi Di Biagio. Útočník Luca Garritano z Ceseny a záložník Marco Benassi z FC Turín jsou produkty akademie Interu.

Mládežnický tým Interu do 15 let prohrál ligové finále hrané v Ceseně s Juventusem 0-2. V neděli bude o postup do finále bojovat s Palermem výběr do 17 let. Vítěz se ve středečním finále střetne s lepším z dvojice Atalanta-Torino.

Pondělí 12.června 2017
Hráči Interu Milán do 18 let zopakovali svůj triumf z loňského roku a vyhráli Serii A, v jejich kategorii tzv. Berettiho ligu (Campionato nazionale Dante Berretti). Nerazzurri to dokázali pošesté, lepší je v historii jen AC Milán (7) a v mládežnických kategoriích veleúspěšný FC Turín (10). Právě tohoto soupeře porazili 2-1 ve finále. Turín se dostal do vedení již ve 3.minutě. Černomodří ale skóre zvládli otočit, když Russo ve 39.minutě krásnou střelou vyrovnal a z penalty rozhodl Brignoli v 55.minutě.

Mladí svěřenci Stefana Vecchiho potvrdili výtečnou hru, kterou předváděli během celé sezony a ovládli i finále. Do něj se probojovali přes Chievo ve čtvrtfinále (2:1) a loňského vítěze AS Řím v semifinále (1:0). V rozhodujícím utkání narazili na Fiorentinu a už v osmnácté minutě se dostali do vedení zásluhou hlavičky kapitána Vanheusdena po rohovém kopu. Pak se týmy střídaly v ohrožování brány až do šestašedesáté minuty, kdy zvýšil na 2:0 nádhernou hlavičkou Pinamonti. Bohužel o deset minut později Awua fauloval ve vlastním vápně a nařízenou penaltu hosté proměnili. Naštěstí nerazzurri srovnání nepřipustili a tak po pěti letech zvedli trofej Giacinta Facchettiho nad hlavu opět. Celkově mají na kontě 8 titulů, stejně jako AS Řím. Pouze o jeden více má nejúspěšnější FC Turín. Juventus získal scudetto 4krát, AC Milán pouze jednou.
Fiorentina 1:2 INTER
Branky: Sottil (pen.) 86’. - Vanheusden 18’, Pinamonti 67’
Sestava: (4-2-3-1): Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Vanheusden, Cagnano; Awua, Carraro; Rover (Bakayoko), Emmers, Rivas; Pinamonti.

Pondělí 24.dubna 2017
Alespoň mladí černomodří udělali fanouškům o víkendu radost, když zdolali venku Frosinone a zajistili si tak dvě kola před koncem základní části účast v nadstavbě. Do brány se vrátil po dlouhotrvajícím zranění ramene Andrei Radu a už po pětatřiceti minutách byl svědkem branky spoluhráče Emmerse – 0:1. Vzápětí stejný hráč našel Pinamontiho osamoceného ve vápně, ale nejlepší střelec týmu netrefil dobře balon a tak se skóre neměnilo. Srovnat se domácím povedlo zásluhou Paganiniho, který si naběhl do volného prostoru a s přehledem překonal bezmocného Radua. Vítězné branky dosáhli hosté až ve 82. minutě potom, co Belkheir hlavou prodloužil centr z pravé strany a Pinamonti ho zasunul do sítě. O chvíli později ještě stihl dostat červenou kartu Mattioli po naprosto zbytečném faulu zezadu. Nic to však nezměnilo na tom, že nerazzurri můžou z prvního místa v klidu dohrát základní část a připravovat se na vrchol sezony.

Frosinone 1:2 INTER
Branky: 52' Paganini - 35' Emmers, 82' Pinamonti.
ČK: 86' Mattioli.

Sestava: Radu; Mattioli, Gravillon, Vanheusden, Sala; Emmers, Awua (Belkheir), Carraro; Rover (Bollini), Pinamonti, Mutton (Bakayoko).

Neděle 26.března 2017
V pátek výběr Interu nastoupil proti Sassuolu ve čtvrtfinále Viareggio cupu. V první půli se neroverdi dostali do vedení zásluhou výstavní trefy Scamacca. Deset minut po změně stran srovnal stoper Lombardoni a jelikož po devadesáti minutách byl stav nerozhodný, následoval rozstřel. Ve druhé sérii kopů selhali obě strany: Lombardoniho vychytal gólman Costa a vzápětí Abelli bránu vůbec netrefil. V desáté sérii ovšem zaváhal už jenom Inter: v duelu gólmanů neuspěl Di Gregorio. Brankář Costa si vzápětí postavil sám míč na bílý bod a utkání přesnou trefou ukončil. Nerazzurri doplatili na absence opor (Pinamonti, Vanheusden) momentálně reprezentujících své domoviny na mládežnickém Euru a do semifinále tak postupuje Sassuolo.

Sassuolo - INTER 1:1, 8:9 p.
Branky: 13′ Scamacca - 55′ Lombardoni.

Sestava: Di Gregorio; Valietti (86′ Nolan), Gravillon, Lombardoni, Cagnano; Danso (86′ Bollini), Carraro, Awua (46′ Butić); Rover, Belkheir (51′ Mattioli), Bakayoko (63′ Emmers).
Úterý 14.března 2017
Primavera odstartovala svou účast na Viareggio cup vítězně, když včera zdolala řeckou Gianninu hladce 3:0. Ve středu se střetne s LIAC New York, který v úvodním duelu podlehl týmu SPAL Ferrara.

INTER 3:0 PAS Giannina
Branky: Mattioli 23', Rivas 32', Butić 35'.
Sestava: Di Gregorio - Mattioli (45' Capone), Gravillon (45' Nolan), Vanheusden (77' Lombardoni), Cagnano (45' Sala) - Awua, Carraro (45' Putzolu), Rivas (60' Mutton) - Rover (60' Bollini), Butić, Bakayoko.

Pátek 10.března 2017
Ve čtvrtek odehrál mládežnický výběr ligové utkání 21. kola v Novaře. V první půli se po zakončeních hlavou dostali dobrých příležitostí Vanheusden a Pinamonti, ale skórovat se jim nepovedlo. Jinak se oba týmy zmohly jen na ohrožování branky soupeře z dálky, a tak se ne příliš atraktivní duel skončil bezbrankovou plichtou. I přes ztrátu dvou bodů zůstávají Vecchiho svěřenci na prvním místě tabulky, přičemž druhá Atalanta má na kontě o šest bodů méně, ale taky zápas k dobru. V pondělí tým zahájí svoji účast na tradičním Viareggio Cup - od 15:00 se hoši střetnou s řeckým PAS Giannina.

Novara 0:0 INTER

Sestava: Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Vanheusden, Cagnano; Emmers, Carraro, Rivas; Bakayoko, Pinamonti, Souaré.

Pondělí 6.března 2017

Primavera Interu se v příštím týdnu zúčastní tradičního mládežnického turnaje ve Viareggiu. Letos se hraje již 69.ročník. V základní skupině se mladíci pod vedeném trenéra Stefana Vecchiho utkájí v pondělí 13.března s PAS Giannina, o dva dny později vyzvou LIAC New York a v sobotu 18.března na ně čeká Spal.

Výběr do 19 let přivítal v rámci dvacátého kola jedenáctou Ternanu. Ze střídačky startovali obvyklí členové základu jako například Rivas, Bollini nebo Carraro. Namísto Di Gregoria dostal v bráně šanci Mangano, a tomu se povedlo udržet čisté konto, když nemusel během celého utkání vytáhnout těžší zákrok. Z první půle stojí za zmínku velké šance Souarého s Roverem a střela Belkheira, přičemž ani jeden z nich na podmočeném hřišti skórovat nedokázal. Druhé dějství bylo zahájeno za pořád bezbrankového stavu, který se už po minutě pokusil pěknou ranou změnit Emmers. To se mu díky výtečnému zákroku hostujícího gólmana nepovedlo, ale následný rohový kop už Vanheusden do brány dostal – 1:0. Pak se Ternana dostala pod velký tlak, který vyvrcholil dvěma brankami v průběhu devadesáti sekund. Nejprve se Belkheirovi vyplatila jeho průbojnost a o chvíli Cagnano všechny překvapil střelou z ůhlu – 3:0. Od tohoto momentu stačilo černomodrým kontrolovat hru, ale po chybě stopera soupeře v závěru dokázal přeci jenom Souaré náskok ještě navýšit. Inter lehce vyhrál a zůstává na čele tabulky s luxusním sedmibodovým náskokem na římské AS.

INTER 4:0 Ternana
Branky: 47' Vanheusden, 58' Belkheir, 59' Cagnano, 84' Souaré.

Sestava: Mangano; Valietti (Zappa), Gravillon, Vanheusden (Nolan), Cagnano; Emmers (Bollini), Awua, Danso; Rover, Belkheir, Souaré.

Neděle 26.února 2017
Mladíci cestovali do Kalábrie, aby zde v sobotu odehráli utkání s Crotone. Hosté byli favorité, domácí se totiž pohybují ve středu tabulky. První velkou šanci měl až na konci první půle Pinamonti, ale balon od Rivase nedokázal dobře zpracovat a tak se do šaten šlo za bezbrankového stavu. Sedm minut po změně stran už byli nerazzurri ve vedení zásluhou Vanheusdena zakončujícího rohový kop – 0:1. O dvacet minut byl rozdíl navýšen: Di Gregorio zahrál odkop od brány, Pinamonti ho hlavou prodloužil na Bakayoka a ten se tváří v tvář gólmanovi nemýlil. O pár minut si Pinamonti připsal další asistenci, když našel před bránou trestuhodně nepokrytého Rovera – 0:3. Crotone sice ještě snížilo po Galliho střele k tyči, ale černomodří žádnou drámu nepřipustili a odvážejí si tři body.

Crotone 1:3 INTER
85′ Galli - 52′ Vanheusden, 72′ Bakayoko, 84′ Rover
Sestava: Di Gregorio; Mattioli (Nolan), Gravillon, Vanheusden, Cagnano; Rivas, Carraro, Danso; Rover (Emmers), Pinamonti, Belkheir (Bakayoko)

Neděle 19.února 2017
Po vítězném utkání s AS Řím, tedy jednoznačně nejtěžším soupeřem ze skupiny, černomodří cestovali v sobotu do Pisy. V říjnovém vzájemném zápasu hraném v Miláně vyhrál Inter 8:1, a tak byl favorit naprosto jasný. Poprvé hosté skórovali v 21. minutě, když Gravillon přímo z voleje trefil míč z rohového kopu Rivase. O pět minut to bylo po strhujícím sprintu Belkheira už 2:0. O chvilku přidal hlavou svůj druhý gól Gravillon po centru od Carrara. Poločasové skóre 4:0 stanovil ve 42. minutě Cagnano, který do brány umístil odražený míč na hranici vápna. Pisa mohla po změně stran snížit, ale Giani netrefil odkrytou bránu. Chvíli na to Sala vysunul Emmerse a ten zvýšil na 5:0. Neuběhly ani dvě minuty a rozdíl byl už šestibrankový: Sala poslal opět pěkný míč za obranu, kde si s ním poradil tentokrát Souaré. Sedmou a poslední branku dosáhl v samém závěru Belkheir po narážečce s Butičem. Inter tedy nad Pisou opět vyhrál o propastných sedm branek a nadále zůstává na čele skupiny C.

Pisa 0:7 INTER
Branky: 21′ a 29′ Gravillon, 26′ a 90+2′ Belkheir, 42′ Cagnano, 52′ Emmers, 54′ Souaré.

Sestava: Dekić; Mattioli (Sala), Gravillon, Vanheusden, Cagnano (Butić); Awua, Carraro, Rivas (Emmers); Rover, Belkheir, Souaré.

Pondělí 13.února 2017
Kromě utkání áčka v rámci Serie A byl v neděli na programu i zápas Primavery. Doma přivítala v tabulce druhý AS Řím, který ve všech dosavadních vzájemných zápasech sezony černomodré porazil.

V devatenácté minutě vyslal z dálky pěkný projektil Souaré, hostující gólman ale balon vyrazil na roh. Už o tři minuty později domácí vedli zásluhou Rovera, který přesně zakončil průnik na levé straně. O chvíli na to mohlo být srovnáno, ale střela Frattesiho skončila jen na břevně. Pak se týmy střídaly v zahazování šancí až do šedesáté minuty, kdy byl ve prospěch hostí nařízen pokutový kop za ruku Vanheusdena. Marchizza poslal balon do středu brány a srovnal na 1:1. Konečné skóre bylo stanoveno v sedmdesáté minutě. Výtečně hrající Rover získal na vlastní půli balon, potáhl akci a míč poslal do vápna, kde se nejlépe zorientoval Rivas – 2:1. Inter tedy poprvé v ročníku zdolal AS a zvýšil před ním náskok v tabulce na čtyři body.

INTER 2:1 Roma
22' Rover, 70' Rivas - 60' Marchizza (pen.)

Sestava: Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Vanheusden, Cagnano; Rover (Awua), Carraro, Danso, Rivas; Belkheir (Bakayoko), Souaré (Lombardoni).

Neděle 5.února 2017
Svěřenci Stefana Vecchiho přicestovali do Chiavari, kde v sobotu odehráli zápas 16. kola s místní Virtus Entellou. Domácí patří stabilně do první poloviny tabulky a dokázali hosty pořádně potrápit. V sedmnácté minutě se dokonce dostali do vedení po tom, co Cagnano přišel o míč na pravé straně a následný centr umístil z první do sítě Alluci. Byla to teprve devátá inkasovaná branka do sítě Interu v sezoně. Srovnat mohl deset minut po změně stran Rivas, jeho střela ale jenom těsně prosvištěla kolem tyče. O minutu později dokonce Danso nastřelil brankovou konstrukci. Domácí pak mohli rozhodnout, ale Ganea míč napálil přímo do gólmana Di Gregoria. Když už se zdálo, že nerazzurri odejdou s prázdnou, Bakayoko se vřítil do pokutového území a z úhlu překonal domácího brankáře, čímž zařídil svému týmu alespoň bod. Inter zůstává na prvním místě tabulky, byť už jen s jednobodovým náskokem před AS Řím.

Virtus Entella 1:1 INTER
17' Alluci - 90+3' Bakayoko

Sestava: Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Vanheusden (Belkheir), Cagnano; Rover (Bollini), Awua, Danso, Rivas; Pinamonti, Souaré (Bakayoko).

Pondělí 30.ledna 2017
Po vyřazení černomodrých z poháru se může tým Stefana Vecchiho plně soustředit na ligu. V té narazil na Salernitanu, kterou smetl 4:0. Domácí vedli už v první minutě, když tečovaný centr Cagnana doklepl do sítě Souaré. V rámci první půle stojí za zmínku ještě břevno po voleji Rovera. Hosté nevstoupili ideálně ani do druhé půle. Po ruce při akrobatickém zakončení Pinamontiho se pískal pokutový kop. S Pinamontiho střelou z bílého bodu si gólman poradil, ale na Souarého dorážku byl příliš krátký – 2:0. O něco později trefil tyč Pinamonti. V poslední minutě řádného hracího času byl opět na správném místě Souaré a jeho dorážka Bolliniho pokusu znamenala jeho druhý hattrick v průběhu dvou týdnů. V druhé minutě nastavení ještě stihl vyrobit hrubku hostující gólman, což bez problémů potrestal Andrea Pinamonti a stanovil tak konečné skóre.

INTER 4:0 Salernitana
Branky: Souaré (1', 47', 90'), Pinamonti (90+2')
Sestava: Di Gregorio; Valietti, Gravillon, Vanheusden, Cagnano (Sala); Rover (Bollini), Awua (Putzolu), Carraro, Rivas; Pinamonti, Souaré.

Středa 25.ledna 2017
Minulý rok se nerazzurri těšili ze zisku trofeje pro vítěze mládežnického poháru, tento rok se jim to ovšem zopakovat nepovede. V semifinále jim vystavil stopku AS Řím, když jich dokázal porazit nejprve v Římě 1:0 a také teď v odvetě 2:1.

První šanci ve středeční odvětě měl už v šesté minutě domácí Rover, gólman soupeře byl ale připraven. Později tvrdě napálil do břevna Danso. Domácí byli mnohem aktivnější, ale v 68. minutě se giallorossi dostali do protiútoku, na konci kterého uklouzl Gravillon a útočníci hostů měli snadnou práci – 0:1. Srovnat se černomodrým povedlo šest minut před koncem zásluhou nejlepšího střelce Pinamontiho. Šanci poslat domácí do vedení pak nevyužil Bakayoko a hosté trestali: při nevinné akci Tumminella v nadstaveném čase opět zaváhal Gravillon a následně se Di Gregorio nechal propálit z uhlu - 1:2. I počtvrté v této sezoně tedy tahal Inter v soubojích s AS za kratší konec, což znamená, že finále proti Virtus Entella si zahrají giallorossi.

INTER 1:2 Roma
Branky: Pinamonti 84' - Soleri 68', Tumminello 91'
Sestava: Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Lombardoni, Cagnano; Rover (Putzolu), Awua, Rivas, Danso (Bakyoko); Pinamonti, Souare (Belkheir).

Přejít na stránku číslo:
1 2 3 4 5
Mládež Interu Milán

Nejstarší mládežnické výběry v Itálii se označují jako Primavera a hrají v nich hráči do 20 let (s několika výjimkami). Nejvyšší soutěž hrají všechny celky Serie A a Serie B rozdělené do 3 základních skupin po 14 týmech. Po základní části následuje pro 16 nejlepších play off. Liga se oficiálně jmenuje Campionato Nazionale Primavera – Trofeo Giacinto Facchetti.

Další mládežnické kategorie jsou:
Do 17 let: Campionato Allievi Nazionali
Do 15 let: Campionato Giovanissimi Nazionali
Do 13 let: Campionato Esordienti Regionali Professionisti
Do 11 let: Campionato Pulcini
Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.