Všechny kategorie

Úterý 3.listopadu 2015
Primavera Interu je po 7 odehraných kolech na druhém místě jedené ze tří ligových tabulek. Daří se jí hlavně doma, kde ještě neprohrála a o tomto víkendu porazila Como 2-0. Na hřištích soupeřů odehrála 3 zápasy a připsala si čtyři body. Na 13 vstřelených brankách se podílelo 10 různých střelců.

Výběr Juniores Beretti, kde hrají hráči z ročníku 1997-1999, svoji skupinovou tabulku vedou. V šesti zápasech ztratili body jen jednou, po porážce od Piacenzy. Český 17letý záložník Dominik Smékal se zatím mezi střelce nezapsal.
Pondělí 29.června 2015
Giovanissimi Nazionali mají znovu scudetto!
29/06/15 -
Inter Milán má scudetto! Mládežnický výběr do 15 let Giovanissimi Nazionali vyhrál ligu, když ve finále porazil po prodloužení Parmu 4-3 a celkově slaví již osmý triumf. V historii nenajdete v této kategorii jiný lepší klub. AS Řím a Atalanta vyhráli pětkrát. AC Milán dvakrát, Juventus pouze jednou. Inter vyhrál potřetí během posledních čtyř let.

Pondělí 15.června 2015

Nejenom synové Stankoviče mají zastoupení v mládežnické akademii Interu. Assane Demoya Gnoukouri, hráč primavery, který odehrál i pár povedených zápasů za A tým, má bratry, kteří mají být v akademii také. Tvrdí to aspoň anglická verze Wikipedie. Zate Wilfried Demoya v kategorii 15letých vstřelil ve čtvrtfinále tři branky do sítě Lazia, to potvrzuje web Interu. V celé sezoně se trefil patnáctkrát a je druhý nejlepší střelec týmu. Další bratři se mají jmenovat Miguel Demoya a Williams Demoya, na oficiálních stránkách ale k nalezení nejsou.

Dejan Stankovič je ženatý s Anou Ačimovičovou, sestrou svého bývalého spoluhráče a reprezentanta Slovinska. Mají spolu tři chlapce. Věděli jste, že všichni tři mají být členy mládežnické akademie Interu? Na oficiálních stránkách lze dohledat pouze jméno prostředního syna Filipa, který ve výběru do 13 let překvapivě dělá brankáře,

Primaveře Interu se závěr sezony nepovedl. S přehledem sice postoupila přímo jako vítěz základní skupiny B do finálové osmičky, když ve 26 zápasech vybojovala 57 bodů, vstřelila 60 gólů a pouze 16 dostala, ve čtvrtfinále ovšem vypadla s Laziem. Tým trenéra Stefana Vecchiho oslabený o pár zraněných hráčů byl sice lepší, ale dokázal vstřelit první branku až v 61.minutě, když se trefil hlavou Michele Rocca. Biancocelesti vyrovnali pět minut před koncem a v prodloužení rozhodli ve 114.minutě zásluhou Palombiho.

Sestava Interu: 1 Radu - 2 Gyamfi, 23 Donkor, 19 Sciacca, 3 Dimarco (Miangue 76') - 4 Steffe, 10 Gnoukouri (Ventre 88'), 8 Palazzi - 11 Gomes Delgado (Baldini 79'), 9 Correia, 20 Rocca. Lavička: 21 Costa, 12 Pissardo, 5 Yao, 15 De Micheli, 17 Crosato, 22 Appiah, 25 Romney, 26 Italo, 28 Zonta.

Za primaveru, což je nejstarší mládežnická kategorie v Itálii, hrají maximálně 19letí hráči. V Interu byl letos střelecky nejlepší Puscas, který dal 16 gólů. O polovinu méně mají Rocca a Bonazzoli.
Pondělí 18.května 2015

Šéf mládežnické akademie v Interu Roberto Samaden byl zvolen italským fotbalovou asociací vedoucím národního rozvoje mládežnického a školního fotbalu.

Sobota 2.května 2015

Po bezbrankové remíze s Cesenou má primavera Interu jistotu, že ligovou skupinu B vyhraje. Postup do play off si zajistila, již před třemi týdny. Sestava: 1 Radu - 2 Gyamfi, 5 Sciacca, 6 Yao, 3 Lomolino - 8 Steffe (Bonetto 80'), 4 Palazzi, 10 Rocca - 7 Gomes Delgado (Rapaic 87') - 9 Correia, 11 Appiah (Ventre 63'). Trenér: Stefano Vecchi.

Čtvrtek 23.dubna 2015

Roberto Samaden zůstává v akademii Interu. Podepsal prodloužení smlouvy a ředitelem bude minimálně do roku 2017. Výchova mládeže černomodrých je v poslední době hodnocena velmi pozitivně.

Neděle 15.března 2015

Primavera s obhájcem titulu ChievoVerona remizovala na jeho hřišti 2:2. Obě branky vstřelil Bonazzoli. Inter zůstává první, neboť i jeho městský rival s druhým veronským klubem také remizoval.

Úterý 10.března 2015
Primavera Interu vyhrála i druhé milánské derby v lize v sezoně. Po výhře 4-1 na půdě AC porazila doma v zápase hraném v Sesto San Giovanni AC 2-1. Branky: 19. Cutrone, 74. Rocca z penalty - 34. Correia.

Sestava Interu: 1 Radu - 2 Donkor, 5 Sciacca, 6 Yao, 3 Dimarco (Miangue 64.) - 8 Palazzi, 10 Gnoukouri, 4 Steffe - 7 Camara, 9 Correia (Rocca 70.), 11 Baldini (Della Giovanna 90.). Trenér: Stefano Vecchi.

Inter je ve své skupině nyní první, AC má také 43 bodů, ale o odehraný zápas více. Třetí Cesena ztrácí 11 bodů. Z 26 kol zbývá černomodrým odehrát ještě 8 zápasů. Jasně nejlepším střelcem je George Puscas se 16 trefami, který v poslední době nastupuje za A tým. Rocca a Bonazzoli mají šest vstřelených gólů.

Neděle 15.února 2015
Inter rozdrtil v semifinále římské AS 4:0 a postoupil do pondělního finále slavného mládežnického turnaje Viareggio, kde se od 15 hodin střetne s Hellas Verona. Zápas se odehraje v Pise na stadionu Romeo Anconetani. Branky AS Řím vstřelili: Steffe 28., Bonazzoli 67. z penalty, Appiah 69. a 93. z penalty. Sestava: 1 Radu - 2 Gyamfi (Crosato 82.), 5 Yao, 19 Sciacca (Della Giovanna 75.), 3 Dimarco - 4 Steffe, 8 Palazzi, 20 Rocca - 7 Camara (Appiah 60.), 9 Bonazzoli (Rapaic 72.), 18 Baldini (Popa 42.). Trenér: Stefano Vecchi.

Pátek 13.února 2015

Inter ve čtvrtfinále porazil Pescaru 3-1 a vyhrál tak i svůj pátý zápas na turnaji. Branky: Bonazzoli 3', Bonazzoli 90'+3', Palazzi 48' - Moreira 64' z penalty.

Sestava: 1 Radu - 2 Gyamfi, 19 Sciacca, 5 Yao, 14 Miangue - 8 Palazzi, 10 Gnoukouri, 4 Steffe (Rocca 71') - 7 Camara (Baldini 81'), 9 Bonazzoli, 16 Ventre (Dimarco 65'). Trenér: Stefano Vecchi.

Středa 11.února 2015

Primavera Interu porazil Výběr Serie D 1-0. Jedinou branku vstřelil 17letý Bonazzoli. Ve čtvrtfinále Viareggio Cupu se Inter ve čtvrtek střetne s Pescarou.

Úterý 10.února 2015

Primavera Interu zakončila základní skupinu 5 na turnaji ve Viareggiu výhrou nad indonéským týmem Pro Duta 2-0. Branky vstřelili Dimarco v 64.minutě z penalty a Palazzi v 78.minutě. Dnes čeká na modročerný tým v osmifinále od 15 hodin Výběr Serie D.

Pátek 6.února 2015

Primavera Interu zatím šlape. I ve druhém utkání na Viareggio Cupu vyhrála 3-1 a zajistila si postup do vyřazovací fáze. Dvě branky dal Parmě Gaston Camara, který si zahrál už i za áčko. Na první nahrál Rapaicovi. V sobotu na mladíky čeká poslední zápas ve skupině, od 15 hodin tým Pro Duta.

Středa 4.února 2015

Primavera Interu vyhrála svůj úvodní zápas na Viareggio Cupu a porazila belgický Genk 3-1. Branky vstřelili Della Giovanna a Rocca, první z penalty. Další zápas je na programu ve čtvrtek od 17:30 proti Parmě.

Čtvrtek 11.září 2014

Hvězdou posledních dní je mladíček z Primavery George Puscas. V úvodním zápase ligy vstřelil týmu Virtus Lanciano pět branek a výrazně se tak podílel na celkové výhře 7-0. "Na takový moment jsem čekal. Budoucnost? Mým snem je být schopen hrát v prvním týmu Interu," řekl novináři z Gazzetta dello Sport. Rumunský útočník má za sebou krátké období v Arsenalu. Pak ho chtěl i Lyon, ale Puscas zvolil Inter. "Proč? Věřil jsem svému agentovi, je jako můj druhý táta. Před zápasem mi volal a řekl, že můžu dát pět gólů a hrát za nároďák. Předtucha." Puscas pak za pár dní skóroval za reprezentaci do 21 let proti Černé Hoře.

Neděle 31.srpna 2014

Inter v kategorii do 17 let, za kterou hraje i český hráč Dominik Smékal, vyhrál 57.ročník mezinárodního turnaje Carlin's Boys v Sanremu. Ve finále porazil Janov 1-0 brankou Axela Bakayoka. Výběr Allievi Nazionali trénuje bývalý hráč Interu Benoit Cauet.

Středa 27.srpna 2014

Primavera Interu, kterou letos trénuje Stefano Vecchi, bude letos své domácí zápasy hrát na Stadiu Breda v Sesto San Giovanni. První ligový zápas odehrají tuto sobotu od 11 hodin proti týmu Virtus Lanciano.

Pondělí 25.srpna 2014
Primavera Interu porazila na turnaji Mamma Cairo AC Milán 6-0. Tři góly vstřelil Bonazzolim, dva Puscas a jeden Steffe.

Neděle 13.července 2014

Stefano Vecchi, bývalý hráč Interu, který si ale nikdy v černomodrém dresu soutěžní zápas v Serii A nezahrál, byl jmenován novým trenérem juniorského týmu primavera.

Pátek 20.června 2014
Inter Milán vyhrál italský titul. Ve finále kategorie Allievi Nazionali, kde hrají hráči starší maximálně 16 let, porazili po bezbrankovém zápase na penalty AC Milán 4-2. Výborný výkon předvedl brankář Radu, který chytil hned dvě první penalty. Jednu penaltu za Inter proměnil i Bonazzoli, který si zahrál pár minut v posledním zápase A týmu Interu v Serii A.

Sobota 31.května 2014

Inter Milán se zúčastní od 13. do 15.června pražského mezinárodního juniorského turnaje do 16 let All Stars Cup. Turnaj od roku 2009 pořádá sportovní a marketingová agentura All Stars Team, ve spolupráci s Městskou částí Praha 10 a fotbalovými kluby SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905. Některé zápasy bude pískat i rozhodčí z Premier League. Tým Interu ve své kategorii v Itálii zvaný Allievi Nazionali Lega Pro trénuje bývalý slavný hráč Benoit Cauet. Hraje za něj i nová posila z ČR - záložník Dominik Smékal. Turnaje se zúčastní Slavia, Bohemians, Dukla, České Budějovice, Hamburger SV, Atletico Madrid, Dinamo Záhřeb, Marseille, Chivas, Yokohama a další. Každý tým odehraje 3 zápasy za den. Více na www.allstarscup.cz.

Čtvrtek 29.května 2014

Bývalý hráč Interu a současný trenér mládežnického týmu do 16 let Benoit Cauet má velkou šanci, že v nadcházející sezoně povede primaveru - tým do 21 let. Původně se spekulovalo o Beppe Bergomim, ten ale nakonec zůstane v Comu.

Čtvrtek 8.května 2014
Primavera Interu vyhrála první zápas playoff proti Empoli 3-0. Branky vstřelili Capello 2 a Palazzi.

Úterý 6.května 2014

Zítra se primavera (tým Interu Milán do 19 let) střetne v playoff s Empoli. Nerazzurri skončili ve své zakládní skupině B ligové tabulky na čtvrtém místě a mají možnost se dostat do dalších bojů a získat Giacinta Facchettiho pohár. Liga se oficiálně nazývá Campionato Primavera Tim – Trofeo Giacinto Facchetti a hrají ji všechny juniorské týmy Serie A a B. 42 týmů je rozděleno do 3 základních skupin, kde hrají každý s každým dvakrát. Poslední fází je Finálová osmička, které se hraje na neutrální půdě.

Sobota 26.dubna 2014

Primavera Interu si kolo před koncem základní soutěže zajistila jistotu postupu do kvalifikace do nejlepší osmičky soutěže. V tabulce skončí nejhůře čtvrtá. O postupu rozhodla penalta až z 95.minuty, kterou proměnil Acampora a Inter tak díky ní remizoval doma s Ternanou 0-0.

Pátek 11.dubna 2014

Primavera Interu v dohrávaném derby s AC remizovala 1-1. Za nerazzurri vyrovnával v 52.minutě Polo. Inter je tři kola před koncem na čtvrté příčce. Sestava: Ivusic - Longo, Sciacca, Paramatti, Eguelfi - Dabo, Palazzi - Camara, Botta (Tassi 77'), Polo (Mira 90') - Bonazzoli (Puscas 77'). Nejlepší střelci Interu: 9 - Bonazzoli, 7 -Puscas, 6 - Tassi.

Přejít na stránku číslo:
3 4 5 6 7
Mládež Interu Milán

Nejstarší mládežnické výběry v Itálii se označují jako Primavera a hrají v nich hráči do 20 let (s několika výjimkami). Nejvyšší soutěž hrají všechny celky Serie A a Serie B rozdělené do 3 základních skupin po 14 týmech. Po základní části následuje pro 16 nejlepších play off. Liga se oficiálně jmenuje Campionato Nazionale Primavera – Trofeo Giacinto Facchetti.

Další mládežnické kategorie jsou:
Do 17 let: Campionato Allievi Nazionali
Do 15 let: Campionato Giovanissimi Nazionali
Do 13 let: Campionato Esordienti Regionali Professionisti
Do 11 let: Campionato Pulcini
Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.