Serie A: Inter - Atalanta 3:2
27/05/23 - V poslední dvou zápasech potřeboval získat Inter aspoň jeden bod, aby si definitivně zajistil kvalifikaci do Ligy mistrů po odebrání 10 bodů Juventusu za finanční podvody. Do předposledního zápasu v Serii A vstoupil přímo snově. Hned v první minutě našel z vlastního pokutového území Bastoni Lukakua ve středu hřiště. Ten zády k soupeřově bráně si narazil míč s Lauterem a běžel sám na brankáře. Po vydařené kličce poslal míč do prázdné bráně. Jen o dvě minuty později střílel dvakrát Federico Dimarco. Po druhé se míč odrazil před dobíhajícího Barellu, který ho bombou přímo z voleje poslal do šibenice. Třetí a krásný gól Calhanoglua neplatil pro ofsajd. Hosté dokázali snížit. Po další rychlé akci, v které měl zásadní podíl Lukaku, běželi v druhém poločase na brankáře Barella s Lautarem. Argentinec nakonec pohodlně skóroval. V samotném závěru poslal střídající Muriel povedenou ránu, která se od břevna a brankáře Onany nakonec dostala do brány. Inter po pěkném výkonu zaslouženě porazil Atalantu Bergamo 3-2 a nadále mu patří třetí příčka.

Sobota 27/05/23 20:45, Serie A, 37.kolo
INTER3:2ATALANTA