![]() |
30/09/23 - Po špatném výkonu proti neoblibenému Sassuolu se Inter představí dnes večer v Salernu. Tým trenéra Sousy je po šesti kolech bez vítězství a tři body za tři remízy ho zatím staví mezi nejhorší týmy Serie A. Nerazzurri sice zůstávají na první místě tabulky, ale zhoršené výkony v posledních zápasech jsou něco, co musí změnit. Poslední zápas na Stadio Arechi však skončil remízou 1:1, když v nastavení vyrovnával parádně Candreva. Ten nyní bude domácím chybět, stejně jako Coulibaly a Ikwuenesi. Hosté nevyužijí taktéž zraněného Sensiho, Cuadrada, Arnautoviče a Frattesiho. Inzaghi by před LM tak měl lehce promíchat sestavou.
Pravděpodobné sestavy:
SALERNITANA: Ochoa - Daniliuc, Gyomber, Pirola - Mazzocchi, Maggiore, Legowski, Bradaric - Kastanos, Cabral - Dia
INTER: Sommer - Pavard, De Vrij, Acerbi - Dumfries, Klaassen, Calhanoglu, Barella, Augusto - Thuram, Sanchez © fcintermilano.com |
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.