FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Serie A: Inter - Frosinone 2:0
12/11/23 - Inter stále vede Serii A. Ve 12.kole si doma poradil s nováčkem Frosinone a vyhrál 2-0. První poločas hosté poctivě bránili a pro hráče nerazzurri bylo těžké se proti nim prosadit. Vše usnadnil v závěru první půle Federico Dimarco, který poslal z 56 metrů nečekanou ránu, která zaskočila všechny včetně brankáře. Míč zapadl přesně pod břevno a Inter po fantastickém gólu vedl 1-0. V druhé půli přidal druhý gól Calhanoglu z penalty po faulu na Thurama. Inter si vytvořil i další šance, ale proměnit je nedokázal. Teď následuje reprezentační a pauza a po ní Derby d'Italia. První proti druhému.