Semifinále superpoháru: Inter - Lazio 3:0
19/01/24 - Inter doslova smázl Lazio v semifinále italského superpoháru. Poprvé v historii se hraje Final Four, dějištěm je znovu jako loni Rijád a stejně jako loni, kdy Inter znemožnil AC, porazil Inter svého soupeře jednoznačně 3-0. Nerazzurri byli jednoznačně aktivnější, od samého začátku si vytvářeli velké množství šancí a jedinou vadou na kráse bylo jejich proměňování. Inter klidně mohl první poločas vyhrát o čtyři či pět branek, ale nakonec byl rád, že dal aspoň jednu. V druhém poločase pojistil výhru z penalty po faulu na Lautara spolehlivý Calhanoglu. Lautaro si branku nevstřelil, ve své největší šanci nastřelil břevno. Na konečných 3-0 upravil tváří v tvář v závěru zápasu střídající Frattesi. Na střelecké pokusy vyhrál Inter 23-5, na střelky na bránu 7-0. V pondělním finále na něj čeká Neapol, která stejným výsledkem ale po mnohem vyrovnanějším průběhu poslal zpět do Itále Fiorentinu.

Pátek 19/01/24 20:00, It. superpohár, Semifinále
INTER3:0LAZIO