Příprava: Inter-Wattens 2:1
10/07/17 - Inter v prvním přípravném utkání v Brunicu porazil druholigový rakouský celek WSG Wattens 2-1. Nerazzurri se vedení zásluhou Pinamontiho ve 27.minutě. Rakušané vyrovnali ve 75.minutě, ale střídající Rover vrátil Interu vedení.

V sestavě se z obvyklých hráčů objevili jen Handanovič, Murillo, Miranda, Ranocchia a Kondgobia. Zbytek byly většinou mladíci z primavery. V druhém poločase se do braaky dostal nový gólman Padelli.

Inter - WSG Wattens 2:1
Branky: Pinamonti 27, Zangerl 75, Rover 86.

INTER: 1 Handanovic (Padelli 46') - 24 Murillo (Valietti 46'), 25 Miranda (Vanheusden 46'), 13 Ranocchia, 58 Sala (Danso 46') - 11 Biabiany (Rover 46'), 59 Emmers, 7 Kondogbia (Zaniolo 46'), 63 Rivas - 92 Baldini (Odgaard 46'), 99 Pinamonti (Longo 46').

Lavička: 46 Berni, 89 Pissardo
Trenér: Luciano Spalletti.