FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Romelu Lukaku bude nejdražším nákupem v historii klubu
08/08/19 - Na pět set fanoušků přivítalo ve dvě ráno na letišti novou posilu Interu Romelu Lakaka, který dnes po obědě úspěšně absolvoval lékařské testy. Po podepsání smlouvy se stane s částkou 78 mil. eur nejdražším hráčem Interu Milán v historii. Dosavadním rekordmanem byl italský útočník Christian Vieri, který přišel v roce 1999 v 25 letech z Lazia Řím za 46,5 milionů eur. Zatímco tento rekordní přestup se povedl, další v pořadí již tak slavné nejsou. Joao Mario přišel v létě 2016 za 40 milionů eur a stabilní místo v základní sestavě si nevybojoval. O 2 miliony eur méně stál Radja Nainggolan a po pouhém jediném roce ho klub posílá na hostování do Cagliari. Ani doposud čtvrtý nejdražší přestup nemůže být hodnocen kladně. V roce 2015 přišel za 36 milionů eur z Monaka Geoffrey Kondogbia, který se v současnosti reinkarnuje ve Valencii. Pátou příčku má legendární Hernan Crespo.

Z aktivních hráčů je v první desítce Milan Škriniar, u kterého se dá jednoznačně říct, že se i přes velkou částku jednalo o povedený kauf, a pak Gabriele Barbosa (hostuje ve Flamengu) a velmi překvapivě Alessandro Bastoni. 20letý obránce se vrátil po ročním hostování z Parmy a nyní s Interem trénuje. V přípravě si zahrál v základní sestavě proti PSG a pár minut proti Juventusu. A jak se vlastně dostal do Interu? Před dvěma lety ho vykoupil z Atalanty za 31,10 milionů eur!

© fcintermilano.com


Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com. 
Související zprávy
Pátek 27.května 2022
Čtvrtek 26.května 2022
Středa 25.května 2022
Pondělí 23.května 2022