Serie A: AC Milán - Inter 1:1
07/11/21 - Zklamaný musí být Inter po milánském derby. Proti městskému rivalovi byl lepší, své velké šance ale nevyužil a s doposud neporaženým týmem pouze remizoval v 12.kole 1-1. V prvním poločase proměnil penaltu faulovaný Calhanoglu a Inter se brzo ujal vedení. Pak si však po zbytečném faulu a přímém kopu srazil míč do sítě De Vrij. Inter dostal další penaltu, ale Lautarovi ji chytil brankáře. Černomodří měli před přestávkou ještě dvě tutovky, ale neproměnili. V druhém poločase Inter doslova dominoval a soupeře nepouštěl k vlastnímu pokutovému území. Obrovskou šanci měl Vidal, ale z pokutového území nepropálil protihráče. Až v posledních deseti minutách, kdy už na trávníku nebyl zraněný Barella a Džeko, AC Milán útočil a dokonce nastřelil tyčku. Inter zůstává třetí o 7 bod za svým dnešním soupeřem a SSC Neapolí.

Neděle 07/11/21 20:45, Serie A, 12.kolo
AC MILáN1:1INTER