Serie A: Inter - SSC Neapol
21/11/21 - Inter se vrátil do boje o scudetto. Držitel titulu na Stadio Meazza porazil dosavadního lídra Serie A Neapol ve 13.kole 3-2 a stáhl náskok na první místo na čtyři body. Jednalo se pro něj o velmi důležitý zápas, protože pokud by prohrál, utekla by Neapol na 10 bodů. Nerazzurri byli v zápase lepší, sice prohrávali jako první ale ještě do přestávky skóre otočili zásluhou Calhanglua z penalty a Perišiče. V druhé půli přidal další branku Lautaro Martinez. Inter byl do té doby lepším týmem, ale pak přestal být aktivní, Inzaghi stáhl hru na jednoho útočníka a Neapol se tlačila dopředu. V závěru měla tři obrovské obrovské šance, Inter i zásluhou Handanoviče přežil.

Neděle 21/11/21 18:00, Serie A, 13.kolo
INTER3:2NEAPOL