Serie A: Inter - Cagliari 4:0
12/12/21 - Inter je první! V 17.kole Serie A jasně porazil na své půdě Cagliari 4-0 a přeskočil v tabulce svého městského rivala AC, který pouze remizoval s Udinese. Černomodří v utkání zcela dominovali a jen brankář hostí zabránil vyššímu rozdílu ve skóre. Na branku poslali celkem 15 střel, gólman jich 11 kryl. První gól vstřelil Lautaro Martinez hlavou po prudkém centru Calhanoglua. Chvíli před přestávkou mohl zvýšit vedení z penalty, ale neproměnil ji. V druhém poločase měl Inter ještě více šancí. Skóroval Alexis Sánchez, krásnou ranou Calhanoglu a druhý svůj gól nakonec zaznamenal i aktuálně nejlepší střelec týmu Argentinec Martinez. Inter vede o bod, třetí je Atalanta, která ztrácí tři body.

Neděle 12/12/21 20:45, Serie A, 17.kolo
INTER4:0CAGLIARI