Serie A: Juventus - Inter 0:1
03/04/22 - Inter žije. Ve velmi důležitém utkání o pokračování boje o scudetto se štěstím dokázal vyhrát na horké půdě v Turíně. Domácí Juventus prohrál poprvé po 16 zápasech bez prohry v řadě s Interem v 31.kole Serie A 0-1. Utkání bylo plné emocí a kontroverzních situací. Rozhodující okamžik přišel ke konci prvního poločasu, kdy byl přišlápnut v pokutovém území Dumfries a Calhanoglu až na podruhé penaltu proměnil. Při prvním nepovedeném pokusu vběhli do pokutového území hráči Juventusu předčasně. Juventus byl prvních 30 minut lepším týmem, pak se hra vyrovnala a od doby, kdy se Inter dostal do vedení, se černomodří snažili těsný náskok ubránit. Juventus si vytvořil několik velkých šancí, v jedné z nich nastřelil i tyčku. V tabulce Inter zůstává třetí, čtvrtý Juventus nyní ztrácí čtyři body. Inter má zápas s Boloňou k dobru a pokud by ho vyhrál, měl by stejně bodů jako druhá Neapol. Pokud vedoucí AC Milán zítra v pondělní dohrávce vyhraje, bude na něj ztrácet tři body.

Neděle 03/04/22 20:45, Serie A, 31.kolo
JUVENTUS0:1INTER