Ionut Radu si dal za Cremonese nešťastný gól
15/08/22 - Smutným hrdinou se o víkendu znovu stal gólman Ionut Radu, který hostuje v Cremonese. Jeho tým při své premiéře v Serii A nastoupil proti Fiorentině a po bojovném výkonu, kde celý druhý poločas hrálo Cremonese v desíti hráčích, ještě v 90. minutě drželo remízu 2:2. Radu navíc předvedl několik skvělých zákroků a vypadalo to, že míří za oceněním muže zápasu. Jenže přišla 95. minuta, když Fiorentina poslala do vápna centr, který letěl až na zadní Raduovu tyč. Pětadvacetiletý brankář si na balón počkal a poskokem dozadu jej chytil. Bohužel však neodhadl úplně krok, možná se lekl i zadní tyčky a s míčem spadl až do brány. Gól mu byl nejprve připsán jako vlastní, posléze byl přepsán na Mandragoru, který míč do vápna centroval.

Tag:   Ionut Andrei Radu