FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Interu nejdou přímé kopy
23/05/07 - Ibra 23/05/07 - V právě dobíhající ligové sezoně vstřelili hráči v černomodrém 77 gólů. Ani jeden z nich však nepadl po přímé střele na bránu! Kde jsou ty časy kdy Adriano, Recoba, Mihajlovič ale třeba i Cruz dávali gól snad z každé slušné vzdálenosti. Nejblíže k takové brance měl Zlatan Ibrahimovič v zápase v Livornu. Švédský útočník ale skóroval po předchozím lehkém dotyku spoluhráče. Jeho střelu navíc tečovala obrana soupeře.

Každá čtvrtá vstřelená branka Interu padla v Serii A po akci ze standardní situace, což rozhodně není velké číslo. Říká se, že v moderním fotbale rozhodují hlavně tyto situace, u Interu to ale zdaleka neplatí. Mistrovský titul si vystřílel ze hry. Devět gólů padlo po rohu. Čtyřikrát byl asistentem Figo, třikrát Dejan Stankovič a jednou Recoba. El Chino dokonce jeden gól dal přímo od rohového praporku. Odnesl to brankář Empoli. Sedmkrát se hráči Interu trefili po rozehrání přímého kopu.

pokračování...  


Ani v Lize mistrů to lepší nebylo. Ze sedmi branek padly dvě po rozehrání přímého kopu. Ani jednou neskončil gólem centr z rohového kopu. V Italském poháru byly standardky důležitější. Ze šestnácti gólů jich bylo hned šest. Julio Cruz se může pyšnit tím, že jako jediný dal v tomto ročníku aspoň v nějakém zápase gól střelou z přímého kopu. Čtyřikrát v poháru padl gól po Figově centru z rohu a jednou po rozehraném přímém kopu v podání Cambiassa.

Hráči Interu kopali v lize doposud šest penalt. Gól padl až z posledních čtyř. Nejprve neuspěl Ibrahimovič, po něm i Cruz. Až Marco Materazzi ukázal, jak se to má dělat. Proměnil tři. Poslední penaltu si vzal na starost Luis Figo a také nezaváhal. Soupeři dostali možnost zahrávat pokutový kop také šestkrát. Brankáři Interu však kapitulovali pouze třikrát, přesněji řečeno pouze Julio Cesar. Brazilský gólman dvě chytil, jednou byl úspěšný Francesco Toldo. V Lize mistrů ani v Italském poháru Inter penaltu nekopal.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/05/07 - Podceňovaný Mariano Gonzales
Další článek: 28/05/07 - Jedinečná sezóna plná rekordů
1033


Diskuze

254