FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Jimenez: Mohu být pro Inter důležitý!
Jimenéz 17/01/09 - Chilský střední záložník Luis Jimenéz věří, že se může zlepšit a stát se tak důležitou součástí kádru Interu Milán.

Luis Jimenéz toho od svého příchodu k Nerazzurri v létě 2007 mnoho neodehrál. Na vině jsou především častá zranění. V loňském ročníku odehrál Luis v Serii A 15 utkání, třikrát se zapsal do střelecké listiny.

V ročníku 2008/09 zatím v lize odehrál 3 zápasy, na trávníku si připsal celkem 80 minut. Sám hráč věří, že to může být už jen lepší.

"Vím, že se můžu hodně zlepšit," řekl 24 letý Jimenéz při interview s televizí Sky. "Myslím, že si můžu vést lépe než doteď. Věřím, že pokud zůstanu zdravý, můžu být pro Inter důležitým hráčem."

Chilan poté pronesl pár slov o situaci Interu v Serii A.

pokračování...  


"Je vždy horší pronásledovat týmy, které jsou v tabulce nad vámi. Být v čele je vždy výhoda," říká hráč s přezdívkou Čaroděj. Inter má v lize náskok čtyř bodů před Juventusem.

Předpokládá se, že při absenci Stankoviče nastoupí Luis Jimenéz v základní sestavě v nedělním utkání Serie A v Bergamu proti Atalantě.

Zdroj: goal.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 15/01/09 - Preview: Atalanta - Inter
Další článek: 18/01/09 - Prohra s Atalantou - nejhorší zápas v sezoně
1559


Diskuze
iván cordoba   (18/01/09 12:10:27)

Kvalitní hráč 


199