FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Villas-Boas nebude trénerom Interu
20/06/11 - Branca 20/06/11 - Milánsky veľkoklub, ktorý v minulej sezóne získal Taliansky pohár, hľadá nového trénera po tom, čo sa Leonardo rozhodol odísť do francúzskeho Paris Saint Germain. Veľkými favoritmi na pozíciu jeho nástupcu boli Sinisa Mihajlovič a Villas-Boas. Tí už sú teraz z hry von.

Mihajlovič už skoršie potvrdil svoj záväzok k Fiorentine a počas víkendu padla aj možnosť príchodu portugalského trénera, keď športový riaditeľ Interu Marco Branca povedal, že jedným z problémov v jeho prípade bola klauzula v súčasnom kontrakte s Portom.

„Villas-Boas nebude novým trénerom Interu. Považoval som za nevyhnutné ozrejmiť to, pretože sa v médiách vyskytujú mnohé návrhy. Je viazaný k Portu a klauzula o jeho vykúpení je jednoducho príliš veľká, no nie je to jediným dôvodom, ktorý vylučuje možnosť jeho príchodu na lavičku Interu v budúcej sezóne,“ povedal Branca pre agentúru ANSA.

pokračování...  


V hre už nie je ani Marcelo Bielsa, a tak sa klub poobhliada po iných voľbách. Aké ďalšie mená sa skloňujú s lavičkou Nerazzurri? Fabio Capello, Claudio Ranieri, Giampiero Gasperini, Delio Rossi, Guus Hiddink a najnovšie aj Gianfranco Zola.


Zdroj: fcinternews.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 18/06/11 - Leonardo v Interi končí, kto ho nahradí?
Další článek: 20/06/11 - Nie pre Hiddinka a Spallettieho
2185


Diskuze

182