FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Julio Cesar: Sneijder je pre Inter dôležitý
Julio Cesar 06/09/11 - Brankár milánskeho Interu Julio Cesar podčiarkol dôležitosť holandského stredopoliara Wesleyho Sneijdera pre mužstvo zo Štadióna Giuseppeho Meazzu a povedal, že tím nie je slabší ani po odchodoch niekoľkých hráčov. Julio Cesar je veľmi potešený z toho, že sa Sneijder, ktorý bol v lete spájaný s prestupom do Manchestru United, rozhodol neopustiť klub, pretože verí, že bývalý futbalista Ajaxu a Realu Madrid, je tým hráčom, ktorý v mužstve robí rozdiel.

„Vďaka bohu, že Sneijder zostal v Interi. Veci by tu boli omnoho zložitejšie, ak by sme boli bez neho. Je typom hráča, ktorý dokáže urobiť rozdiel pre akýkoľvek tím. Technicky je veľmi silný, ale je tiež veľmi užitočný pre tím,“ povedal Julio Cesar pre La Gazzetta dello Sport.

pokračování...  


"Veľa ľudí hovorí, že Inter počas tohto leta výrazne zoslabol, ale ja nesúhlasím. Niektorí hráči odišli a iní sa k nám pripojili, aby ich nahradili. Sme stále veľmi silným tímom. Zostava z väčšej časti zostala nezmenená a máme nového trénera s čerstvými myšlienkami."

Inter čaká prvý duel ligovej sezóny 11. septembra v Palerme.

Zdroj: goal.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 02/09/11 - Hodnotenie mercata
Další článek: 08/09/11 - Materazzi bude v klubu pomáhat
2241


Diskuze
zibra   (07/09/11 03:56:25)

žulio žulio sézar la la la la la la la laaa laaa

MSgoo   (06/09/11 14:58:10)

Súhlasím so Julionem, Sneijder je šampión a jeho prítomnosť na ihrisku bude cítiť. Teším sa naňho už za 6 dní v zápase proti
Palermu   


264