FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Sneijder do Paris Saint-Germain?
11/12/12 - Nová spekulace je na světě - nizozemský fotbalista údajně odchází od ledna do Paris Saint-Germain a pokud je to pravda, dohady mezi hráčem a klubem by tím mohly konečně skončit. Francouzský klub však tvrdí pravý opak. "Sneijder ani De Rossi nepřijdou," říká trenér Carlo Ancelotti. "Strategie PSG je zcela jasná. Jediným příchodem bude Lucas."

Wesley, který byl ještě dva roky zpátky považovaný za jednoho z top hráčů světa, totiž v posledních měsících vinou zranění upadal pomalu do zapomnění. Inter mu navíc dal podmínku, že pokud nepodepíše novou smlouvu, nepostaví ho na hřiště. Naposledy ve čtvrtek vznikla rozepře, když hráč porušil klubový zákaz a na svůj účet na Twitteru umístil vzkaz, že nominován nebyl ani k zápasu s Neftchi. Podle zákulisních informací si klub pro něj přichystal pokutu 10 tisíc eur.

pokračování...  


Po tomto dalším incidentu, je tak jasné, že Wesley Sneijder v Interu Milán jen tak nezůstane. Pro jeho manželku, která o situaci pravidelně na twitteru píše, by to problém nebyl. Ale jak sama tvrdí, Sneijder má Inter rád. Týmu Andrea Stramaccioniho se ale daří i bez něj a jde jim dobře jak Evropská liga, tak zejména Serie A.

Pro Wesleyho by byl přestup výhodný. Francouzský klub s bohatými majiteli v pozadí nemá problém s jeho stávajícím platem a navíc mu nabídl smlouvu údajně až do roku 2016. Paris Saint-Germain se k nákupu nového hráče rozhodl z důvodu posílení klubu, do pěti let by chtěl posílit kádr tak, aby se mu podařilo vyhrát Ligu mistrů. Interu se přestup do nové strategie také hodí. Klub má finanční problémy, tak se snaží držet v týmu spíš mladší, méně finančně náročné hráče. Jak se Stramaccionovu mladému týmu bude nadále dařit, můžou fanoušci začít uzavírat sázení.

Zdroj: nesn.com/football-italia.net


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 10/12/12 - Stramaccioni: Můžeme se měřit s každým
Další článek: 16/12/12 - Ranocchia: Držel mě oběma rukama, jasná penalta
2514


Diskuze

302