FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Aston Villa má zájem o Countinha
10/01/13 - 11/01/13 - Po dlouhých týdnech se Interu Milán konečně podařilo domluvit přestup nizozemského hráče Wesleyeho Sneijdera po nabídce od Galatasaray. Aspoň to tak v těchto chvílích vypadá. Turecký klub, ale není jediný, který má zájem o hráče z Interu. Přestože jednání týkající se Sneijdera jsou stále otevřená, podle nejnovějších spekulací by mohl být na obzoru další přestup z Interu Milán. Anglický klub Aston Villa by totiž do svých řad rád získal Phillipa Countinha.

Nabídky na fotbalové přestupy se tento týden na Inter Milán jen hrnou. Nejdříve se Interu podařilo dostat dlouho očekávanou nabídku na nežádaného Sneijdera, zájem je o Álvareze, Duncana, Silvestreho a nyní přišla další. Tentokráte z Britských ostrovů. Aston Villa si v italském klubu vyhlídla Brazilce Countinha.

pokračování...  


Britové mají o mladého hráče zájem z jednoduchého důvodu. Aston Ville se v posledních měsících moc nedaří a v současné chvíli je na šestnáctém místě v tabulce Premier league a tak by nutně potřebovali posílit tým. Právě na tento úkol by si rádi pořídili Coutinha. Aston Villa tuto sezónu sice nečeká ani Liga mistrů či Evropská liga, situace je ale taková, že se potřebují zachránit alespoň v domácí lize. „Můžu potvrdit, že Aston Villa se opravdu po Countinhovi poptává,“ prozradil hráčův agent Cacau Barbosa.

„Aston Villa by Phillipa chtěla a také mu dali nabídku, ale prozatím nemůžu naznačit, že by Countinho odcházel z Interu Milán,“ dodal Barbosa. Countinho už byl v minulosti spojovaný se zájmem ze strany Southamptonu, k přestupu nakonec nedošlo. Kvůli malé vytíženosti šel loni na jaře na hostování do Espanyolu.

Manažer Aston Villy Paul Lambert věří, že právě taková posila by mohla jeho týmu pomoci k navýšení jednobodového náskoku, který teď klub má na sestupové místo.

Podle posledních zpráv Inter nabídku odmítl. Hráč prý na prodej není.

Zdroj: dailymail.co.uk


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 11/01/13 - V zápase s Pescarou bude mít tým novou obranu
Další článek: 14/01/13 - Stramaccioni: Pescaru jsme do ničeho nepustili
2531


Diskuze

230


 
Související články
Sneijder přemýšlí o nabídce Galatasaray
Tulun: Sneijder sa rozhodne do 24 hodín
Liverpool má o Coutinha velký zájem
Je prodej Coutinha správnou volbou?