FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Erick Thohir nejenom o tom, jak zvýší klub příjmy
06/05/14 -
Velmi zajímavý rozhovor poskytl Inter Channelu vlastník a prezident klubu Erick Thohir. V první jeho části mluvil o možnostech, jak zvýšit příjem ze sponzoringu, z médií a fanoušků. Jak je důležitý marketing, který současný kapitán Javier Zanetti již studuje, aby se mohl stát po konci sezony součástí managementu. Indonéský obchodník mluví i posilování týmu a jeho vyváženosti pro další dva tři roky. V neposlední řadě hovoří o nových smlouvách založených na výkonech hráčů.

pokračování...  


Inter má nového mediálního sponzora. "Nová společnost je podobná mnoha jiným, které se zaměřují na sport a média. Vytvořili jsme ji, abychom zvýšili příjmy z médii a sponzoringu. Přijali jsme nového člověka vyloženě na vstupenky. Pokud se podíváte na top 15 klubů, tak v průměru mají 260 milionů ročně. Abychom se dostali na tuto úroveň, je pro nás ticketing důležitý. Luca Innocenti pro nás vytvoří obchodní plán."

"Nejdůležitější věci je vybudovat kvalitní tým. Potřebujeme ale také silný management. Takže nové lidi budeme nadále nabírat, místa jsou volná. Například ředitel marketingu a ředitel pro zahraniční sponzoring. Smlouva, kterou jsme podepsali s Infrontem je pouze pro Evropu, ne pro celý svět. Je důležité mít víc lidí i pro Čínu, USA, Japonsko, jihovýchodní Asii a Austrálii."

"To samé platí pro marketing, je důležité vytvořit speciální tým lidí, kteří vytvoří strategii pro klub. Chceme i mimo Evropu. Pokud dosáhneme na 200 milionů, média budou hrát důležitou roli. Webové stránky a sociální média jsou oblasti, kde můžeme mít ještě větší zisky, ale zabere to čas, než se to rozjede."

"Javier Zanetti? Kapitán bude nadále součástí našeho klubu. Mluvil jsem s ním o týmu, potřebujeme teď maximum bodů. Ale také jsme mluvili o tom, jak studuje angličtinu a management. Myslím, že je důležité, aby byl součástí vedení a rozuměl nejenom sportu, ale také věcem v managementu."

"Pokud se nám podaří závěr sezony, budeme v příští sezoně hrát tři soutěže, takže budeme potřebovat tým doplnit. Management, trenér a sportovní ředitel po posledních zápasech udělají zhodnocení týmu. Není fér říct hráči, končí ti smlouva, tak jdi. Chceme ale mít smlouvy založené na výkonech. To samé platí i o hráčích, kteří jsou aktuálně pod platnou smlouvu. Chceme zhodnotit jejich výkony, protože nejdůležitější pro příští sezonu je vyváženost týmu. Potřebujeme takový tým, který je schopen splnit očekávané cíle."

"Pokud si vzpomenete, důvodem, proč v lednu přišel Hernanes, bylo to, že jsme cítili, že potřebujeme zálohu víc rozpohybovat. I uprostřed nejenom na křídlech. Přišel D'Ambrosio, protože jsme chtěli vyrovnanost na stranách. Toto léto budeme hledat dalšího křídelníka. Také obránce a útočníka. Jak víte, máme jen Palacia a Icardiho. Militovi končí smlouva. Ještě s ním budeme mluvit, potřebujeme vše přehodnotit."

"Je dobré, když získáme velká jména, ale nemáme žádné garance při vyjednávání. Proto jsem řekl médiím, že budu oznamovat hráče, až když podepíše smlouvu. Ostatní jsou jen spekulace. Musíme mít vyrovnaný tým. Když máte velká jména, ale nikoho na lavičce, není to dobré."

"V současné době je velmi důležité mít více než 11 stejných hráčů pro další tři sezony. S managementem jsme spočítali a doufáme, že více než 10 hráčů v týmu zůstane pro další dva až tři roky. S touto konzistencí může ten vyvážený tým vybudovat"

Zdroj: inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 06/05/14 - Nejvíce permanentek prodal Inter
Další článek: 07/05/14 - Zanetti se v sobotu bude loučit na San Siru
2710


Diskuze

507