FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Vieira za Davidse do Interu?
28/03/05 - 28/03/05 - Patrick Vieira by se mohl vrátit do Milána. Místo černočerných barev by však mohl obléknout černomodré. Francouzský reprezentant se poohlíží po novém angažmá. Arsenal Londýn vypadl z Ligy mistrů a Vieirův plat dělá vedení londýnského klubu starosti. Pokud by opravdu Vieira přišel do Interu, musel by se určitě spokojit s menší mzdou. Zájem o hráče má také Real Madrid.

Trenér Arsenalu Wenger shání nového gólmana. Lehmann se neosvědčil a tak sleduje Francesca Tolda. Dalším kandidátem na červený dres je nizozemský Pit Bul Davids. Bývalý hráč Juventusu a Barcelony jednal s Wengerem již v létě. Nakonec se však rozhodl pro nerazzurri, což určitě nebylo šťastné. V poslední době ho Mancini k zápasům ani nedává na lavičku.

Dalším, o kom se v souvislosti s Arsenalem mluví, je turecký špílmachr Emre Belozoglu. Za čtyři roky nedokázal svůj potenciál v klubu uplatnit a je čas změnit prostředí. Navíc v tomto týdnu Inter v Turecku kritizoval. Svá slova však nakonec vyvrátil s tím, že vše bylo špatně přeloženo do italštiny.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 24/03/05 - Zrádce Ronalda nechceme
Další článek: 28/03/05 - Hledá se nová brankářská jednička
469


Diskuze

50