FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Bitva o semifinále je tady
04/04/06 - Villarreal

04/04/06 - Čtvrtá účast v Lize mistrů za sebou a Inter je blízko minimálně k zopakování úspěchu ze sezony 2002/2003, ve které se probojoval do semifinále. K úterní odvetě čtvrtfinále odletěl do španělského Villarrealu, kde se s místním CF utká o postup mezi nejlepší čtyři v Evropě. V prvním duelu na San Siru vyhrál 2:1 a má tak mírnou výhodu. Sázková kancelář Expekt vypsala kurzy v jeho prospěch v poměru 2.60 - 3.10 - 2.90.

Poslední vystoupení nerazzurri na španělské půdě dopadlo více než dobře. V říjnu 2004 vyhráli ve Valencii drtivě 5:1. Letos na hřišti soupeře prohráli pouze jednou, v Portu 0:2. Tento výsledek a dokonce i prohra 0:1 by však znamenala vyřazení. Villarreal vstřelil gól na hřišti soupeře, který při rovnosti bodů a skóre rozhoduje. Pokud Inter prohraje maximálně o gól a dá více než dvě branky nebo aspoň remizuje, utká se v semifinále s vítězem duelu Arsenal - Juventus.

pokračování...  


Villareal v posledních 17 domácích zápasech v evropských pohárech prohrál doma pouze jednou. Hned ve 13 z nich dokonce udržel čisté konto. Útočníky černomodrých tak zřejmě čeká pevná obrana. Otázkou zůstává, na jak dlouho. Jsou to právě domácí, kteří nutně potřebují vstřelit gól.

Mancini má při tvorbě sestavy k dispozici téměř všechny hráče. Do 24-členné nominace se dostal i uzdravený Luis Figo a levý bek Favalli. O víkendu většina důležitých hráčů odpočívala a proti Messině nastoupil v základní jedenáctce pouze jeden hráč, který si zahrál od začátku i v prvním zápase se Španěly.

Nominace: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar Soares, 22 Paolo Orlandoni - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 3 Nicolas Burdisso, 4 Javier Zanetti, 11 Sinisa Mihajlovic, 16 Giuseppe Favalli, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 33 Pierre Wome - 5 Dejan Stankovic, 6 Cristiano Zanetti, 7 Luis Figo , 8 David Pizarro, 14 Juan Sebastian Veron, 18 Cristian Kily González, 19 Esteban Cambiasso, 21 Santiago Solari, 31 Cesar - 9 Julio Ricardo Cruz, 10 Adriano, 20 Alvaro Recoba, 30 Obafemi Martins.

Pravděpodobná sestava: Toldo - J.Zanetti, Cordoba, Samuel, Wome - Figo, Cambiasso, Veron, Stankovič - Adriano, Recoba.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 30/03/06 - Inter je rád, že vyhrál, byť jen o gól
Další článek: 05/04/06 - Inter odvetu nezvládl a vypadl s Villarrealem
725


Diskuze

58