FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Pizarro by chtěl do AS Řím
18/08/06 - Pizarro 18/08/06 - David Pizarro chce pryč. V minulé sezoně pouze zahříval lavičku a čekal na šanci. Mancini dával v základní jedenáctce přednost Verónovi. Po jeho odchodu však přišel do klubu Patrick Vieira a pro chilského reprezentanta se situace nemění. Dál bude jen tvrdě trénovat a hrát jen v pár utkáních. Proto chce odejít do klubu, kde by pravidelně hrál.

Velký zájem o něj má AS Řím. V transferu jsou však dva problémy. Inter požaduje 13 miliónů euro, Roma nabízí pouze 10. Druhá potíž je v Pizarrově platu. Římský klub není tak bohatý a nemůže si dovolit tak velký plat jako má v Miláně. Hráč ale svůj příjem snižovat nechce. Nabídku na čtyřletý kontrakt s platem 1,1 miliónů liber za sezonu odmítá, chce o 300 tisíc víc a bonusy. To samé má nyní v Interu.

pokračování...  


Nové jednání je naplánováno na dnešek. Ve hře je i spoluvlastnictví klubů a přispívání Interu na hráčův plat. Řím zároveň jedná s Lensem ohledně Aloua Diarry. Francouzský klub už nehodlá čekat a tlačí na AS, aby se rychle rozhodlo. Buď Diarra nebo Pizarro.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 12/08/06 - Birra Moretti: Inter na turnaji poslední
Další článek: 18/08/06 - Přestupový král: Je čas začít prodávat
824


Diskuze

77