FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Na hostování přišel Mariano Gonzalez
01/09/06 - Mariano Gonzales 01/09/06 - Slibovaná náhrada za odcházejícího Pizarra je zde. Do Interu přišel na roční hostování z Palerma Mariano Gonzalez. "Jsem velmi rád, že jsem v jednom z nejslavnějších klubů na světě. Sen se stal skutečností."

Těsně před uzávěrkou přestupů se široce spekulovalo výměně Adriana za Ronalda z Realu Madrid. Prezident klubu Massimo Moratti pouze potvrdil, že s Realem jednal. "My jsme o ten transfer ale zájem neměli. Byla to snaha Realu." Adrianovi se po mizrené loňské sezony nevydařil vstup ani do té nové. V superpoháru ho byl vystřídán po hodině hry. Když odešel na lavičku jen nevěřícně kroutil hlavou a nakopl pár plastových lahví. "Byl jsem na sebe naštvaný," řekl Brazilec. "Je to normální reakce hráče, který je střídán," řekl Mancini. "Každý by raději hrál."

Nicolas Burdisso prodloužil dosud platnou smlouvu do roku 2009. "Momentálně žádné obránce prodávat nebudeme," řekl kouč. O hráče, který má v současnosti potíže s kolenem, měl velký zájem Juventus. Brazilec Cesar strávil v Interu jen půl roku. Odchází do Corinthians na hostování.

pokračování...  


Inter pozval na 10 dní dva zázračné mladíky z Číny. Budou normálně trénovat s týmem. Wang Delei je teprve sedmnáctiletý gólman, který doposud hrál za Shanghai United, a před nedávnem byl povolán do reprezentace. Druhým hráčem je útočník Zhang Wenzhao, kterému je 19 let. Inter má k této akci i jiné důvody. V obrovské zemi je nejvíce populárnějším zahraničním klubem. Až za ním je Manchester United a AC Milán.

Byl rozlosován program Serie A. Inter začíná ve Fiorentině. Derby s AC Milán se hraje v 9.kole, AC je pořadatelem.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 31/08/06 - Inter skončil v poháru TIM poslední
Další článek: 11/09/06 - Skvělý start v Serii A, Inter ve Florencii vyhrál
836


Diskuze

89


 
Související články
Inter získal Brazilce Cesara a Maxwella
Inter opustil zrádce Favalli, jde do AC!
Cristiano Zanetti jde do zkorumpovaného Juventusu
V přestupech nic nového
Moratti je rád, že Grossa koupil včas
Olivier Dacourt jde do Interu
Patrick Vieira je novou posilou Interu
Hernán Crespo je zpátky
Z Juventusu přišel Ibrahimovič
David Pizarro přestoupil do AS Řím
Newcastle je s Interem na Martinsovi domluvený