FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Massimo Moratti se stane podruhé prezidentem
21/10/06 - Moratti 21/10/06 - Vlastník klubu Massimo Moratti se po dvou letech vrátí do své půvdoní funkce v klubu. Znovu bude prezidentem. V lednu 2004 se ujal vlády Giacinto Facchetti. Bývalý legendární hráč byl v čele až do své smrti 4.září letošního roku.

Vedení Moratti zvolí prezidentem na valné hromadě klubu 6.listopadu. "Nebyly zde jiné alternativy," řekl petrolejářký monarcha. "Můj syn tuto práci dělat nechce. Pravda je, že skvělého prezidenta jsme již měli. Opustil nás a velmi mi shází.".

"Jsem si jistý, že Facchetti byl situaci kolem Adriana řešil s diskrétností a lehkostí. Adriano není v top formě, to víme všichni. Musíme mu ukázat, že mu věříme. To ale neznamená, že musí hrát každý zápas."

pokračování...  


"Recoba? Nechci ho bránit, ale opravdu si myslím, že je to hráč světových kvalit. Kdo jen zahlédl jeho levačku, musí vědět jaký genius za nás hraje." .

Zatímco El China se Moratti zastávat nechtěl, sám sebe hájit musel. Nedávno byl obviněn z odposlouchávání telefonátu rozhodčího De Santise a bývalého hráče černomodrých Vieriho. Špehování sudího Moratti odmítá. "Obvinění se vyšetřuje, nechci se k tomu vyjadřovat." A vieri? "Když přišel do klubu, šly o něm divné řeči. Chtěli jsme vědět víc, proto jsme se k tomu rozhodli. Jeho současnému zklamání rozumím."

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 21/10/06 - Adriano dostal na pár dní prázdniny
Další článek: 20/10/06 - Mancini po výhře nad Spartakem spokojen nebyl
863


Diskuze

65