Všechny kategorie

Neděle 16.října 2016

Jeison Murillo po porážce s Cagliari: "Tyto zápasy musíme vyhrávat a využívat naše šance. Musíme se zlepšit ve všech částech hřiště a hrát sebevědoměji. Naší prací je porážet soupeře" řekl kolumbijský stoper. "Musíme se z toho zvednout, trochu si odpočinout a pak znovu tvrdě zamakat a vrátit Inter tam, kam patří."

"Jsem skutečně velmi rád, že se mi podařilo vstřelit gól, ale porážka je zklamáním," řekl střelec jediné trefy do sítě Cagliari. Inter prohrál 1-2 a nadále se trápí. "S těmito výsledky nemůžeme být spokojení. Jsme zklamaní, ale nevzdáváme se. Musíme pořád tvrdě pracovat a pracovat. Musíme se pokusit dostat to nejlepší. Je těžké to vysvětlit, ale nevyužili jsme šance. Teď se musíme zaměřit na čtvrtek," řekl Portugalec. Milánský tým se doma střetně se Southamptonem. V Evropské lize se mu přitom vůbec nedaří. Po dvou zápasech nemá ani bod.

Mladíci přivítali v pátém kole ligy vrstevníky z Pisy. Domácí potvrdili roli favorita a vyhráli vysoce 8:1, přičemž byl vidět zejména Pinamonti, který se coby letošní tahoun útoku trefil hned třikrát. Za zmínku stojí také to, že si v první půli zahrál i uzdravující se stoper Marco Andreolli. Kluci vedení Stefanem Vecchim tak mají po pěti kolech na kontě dvanáct bodů.

Inter 8:1 Pisa
3' Carraro, 31' Belkheir, 40', 41', 49' Pinamonti, 60' Bollini, 81' Emmers, 90' Rivas - 18' Lupoli (pen).
Sestava: Di Gregorio; Gravillon, Andreolli (Cagnano), Lombardoni; Bakayoko, Zonta (Bollini), Carraro, Danso, Rivas; Pinamonti, Belkheir (Emmers).

Davide Santon, objevující se po příchodu de Boera na hřišti hodně často, poskytl zajímavé interview pro Tuttosport. „Mancini? Rozhodl se preferovat jiné hráče. Nerozumím, proč mně tady chtěl a následně nechával sedět. Proto jsem si hledal jiný tým. Moje koleno? Jo, je citlivé, pět utkání v 15 dnech neodehraji, ale to, že jsem neprošel fyzickými testy, není pravda. Doktoři ať si říkají, co chtějí, ale já hrát můžu, což všichni vidí. De Boer? Hodně se s ním změnilo. Řekl mi, že se mnou bude počítat od začátku, a tak se i stalo. Pro hráče je důležité cítit takovouto důvěru. Do Interu přinesl myšlení Premier League: běhat, presovat, a teprve pak myslet na taktiku. Jestli to dokážeme aplikovat, dosáhneme velké věci. Kde se zlepšit? Je třeba být víc organizovaní na hřišti. Musíme pochopit, kdy vyčkávat a kdy napadat, jinak ztratíme míč a propadneme jako proti Římu.“

Ostuda. Inter na svém stadionu prohrál v 8.kole Serie A po mizerném výkonu s Cagliari 1:2. Přestože měli nerazzurri většinu času míč pod kontrolou a hra se odehrávala na půlce hostí, šance si prakticky vytvořit nedokázali. Icardi v prvním poločase neproměnil penaltu, přesto se Inter dostal do vedení v 56.minutě zásluhou Joao Maria, Cagliari vyrovnalo a v 85.minutě si srazil míč do vlastní sítě brankář Samir Handanovič. Inter klesl v tabulce na 11.přičku.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.