Všechny kategorie

Neděle 20.května 2018
Vecinova hlavička z 81.minuty a rozhodující gól do sítě Lazia má pro černomodré neskutečnou cenu. Díky výhře přeskočili v tabulce Lazio. Ze 4. místa postupují do Ligy mistrů, což znamená příjem mnoha desítek milionů eur, z kterých si může dovolit udržet kádr pohromadě, zároveň dodržet finanční fair play pravidla UEFA a dost možná přikoupit i významné posily.

Ligu mistrů si konečně zahraje stabilní brankářská jednička Handanovič, který již několik let po této příležitosti toužil a uvažoval kvůli tomu o změně klubu. Pokud je Icardi skutečným Interistou, tak teď nebude mít důvod chodit pryč a před penězi od Realu Madrid či jiných bohatých klubů, dá přednost poslechnout si znělku elitní evropské soutěže v dresu Interu. Důležití hráči, kteří v druhé polovině sezony dokázali pozvednout hru týmu po svém příchodu na hostování v lednu, dost možná také zůstanou. Inter bude moct vyplatit Barceloně Rafinhu a Valencii Cancela. Základ týmu se nezmění a budou se hledat jen hráči, kteří tým posunou ještě výš. A pro připomenutí - tohle všechno jen díky tomu, že Vecino devět minut před koncem poslal hlavičkou míč do sítě a Inter vyhrál nad Laziem 3-2.

Inter to dokázal! V nervy drásajícím duelu dokázal v závěru otočit zápas 38.kola Serie A a vyhrál v Římě nad Laziem 3-2, čímž si zajistil vstupenku do základní skupiny Ligy mistrů pro následující sezonu. V tabulce Serie A přeskočil svého dnešního soupeře a skončil na konečné 4.příčce. Černomodří měli na začátku smůlu, když rána směřující vedle zasáhla Perišiče do obličeje a skončila nakonec v síti. Inter vyrovnal díky D'Ambrosiovi, ale Anderson dostal Lazio z brejku do konce prvního poločasu znovu do vedení. Inter mohl kopat penaltu ale videorozhodčí jí správně odvolal. Chvíli po té však přišla další, již potvrzená, a Icardi v 78.minutě vyrovnal. Lučič byl po minutu později vyloučen a v 81.minutě Vecino po rohu rozhodl. Icardi vstřelil v sezoně 29 gólů a je s Immobilem nejlepším střelcem soutěže.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.