ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB

Neděle 5.července 2020
Inter nezvládl zápas 30.kola Serie A a přestože měl vše výborně rozehrané, překvapivě doma prohrál s průměrnou Bolognou 1-2. Do vedení se dostal zásluhou Lukaka, který prostřelil gólmana po Lautarově střele do tyče. V 57.minutě byl hostům vyloučen Soriano a krátce na to mohl poslat Inter do dvoubrankového vedení Lautaro. Penaltu ale zkazil. Pak přišel zlom. Během šesti minut osmnáctiletý Musa Juwara vyrovnal, pak Bastoni viděl přísnou druhou žlutou kartu a byl vyloučen a chvíli na to Bologna vedla. Inter se na odpověď již nezmohl.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.