Všechny kategorie

Pátek 10.července 2020
Inter tápe. Znovu předvedl jen průměrný výkon a přesto byl blízko k výhře. Závěry zápasů mu ale nevycházejí a tak na hřišti Verony pouze remizoval ve 31.kole Serie A 2:2. Domácí se dostali po zaváhání černomodré obrany do vedení již ve 3.minutě. Na Inter nasadili vysunutý presink a dlouho mu zatápěli. Během chvíle měli další dvě velké šance na zvýšení. Náročný styl hry ale udržet nedokázali a tak se zápas vyrovnal. Gólově ho srovnal ve 49.minutě Candreva. O 6 minut později stejný hráč centroval a Di Marco si srazil míč do sítě. Inter vedl a dařilo se mu kontrolovat hru a Veronu do ničeho nepouštět. Stačil však jeden útok a jeho podcenění a v 86.minutě bylo srovnáno. Inter v tabulce klesl na čtvrtou příčku.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.