Serie A: Inter - Atalanta Bergamo 4:0
28/02/24 - Inter zválcoval i ve formě hrající Atalantu Bergamo. Po třetí za sebou vyhrál 4-0 a po čtvrté za sebou vstřelil 4 branky. V dohrávce 21.kola si tak připsal do tabulky další tři body a před druhým Juventusem má po 26 odehraných kolech luxusní náskok 12 bodů. Začátek zápasu se úplně nepovedl. Hosté vstřelili po zkažené rozehrávce od Pavarda branku, která ale byla díky kvůli ruce a zásahu VARu odvolána. Inter se ponaučil a začal hrozit na druhé straně. Barellův gól neplatil kvůli ofsajdu, Lautaro napálil ve slibné pozici míč hodně mimo. V 26.minutě ale vyrazil míč brankář Atalanty přímo před Darmiana, který nezaváhal. Ten mohl přidat hned druhý gól, ale trefil ve slibné pozici jen brankáře. Lautaro střelou z dálky trefil břevno, ale ještě před přestávkou přeci jen druhý gól přidal. V druhé části hry neproměnil stejný hráč penaltu, dorážku ale zvládl Dimarco a skóre uzavřel střídající Frattesi hlavou po centru z přímého kopu.

Středa 28/02/24 20:45, Serie A, 21.kolo
INTER4:0ATALANTA