FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Serie A: Chievo-Inter 1:2
22/04/18 - Inter si ve 34.kole Serie A připsal důležité tři body za výhru nad Chievem Veroně 2:1. V prvním poločase podržel nerazzurri skvělými zákroky Handanovič. V druhém poločasu se po potvrzení videa trefil Icardi svým 26.gólem v sezoně a druhou branku přidal Perišič. V 90.minutě ovšem domácí Chievo snížilo a pět nastavených minut bylo hodně nervózních. Inter je v tabulce stále pátý a ztrácí jeden bod na římské kluby. Kvalifikaci do Ligy mistrů má však stále ve svých rukou. Pokud v posledním kole porazí Lazio, může v předchozích třech zápasech s Juventusem, Udinese a Sassuolem kromě výher mít i jednu remízu.