Serie A: Inter - FC Turín 3:1
13/07/20 - Inter je druhý! Ve 32.kole po zlepšeném výkonu v druhém poločase otočil zápas s FC Turín a na San Siru ho porazil 3-1. Doposud druhé Lazio prohrálo třetí zápas za sebou a Inter ho v tabulce přeskočil kvůli jedinému gólu ve skóre. V případě rovnosti bodů však na konci sezony rozhodují vzájemné zápasy a ty má Inter lepší. Juventus se štěstím remizoval se čtvrtou Atalantou a před Interem má 6 zápasů před koncem soutěže náskok 8 bodů.

V prvním poločase byl Inter lepším týmem, ale prosadit se nedokázal. Naopak kapitán Samir Handanovič udělal neuvěřitelný kiks při rohu hostí a daroval Turínu vedoucí gól. Inter po skvělém nástupu do druhé půle otočil skóre zásluhou Younga a Godina, který vstřelil svůj první gól za Inter. Pojistku přidal s pomocí teče Lautaro.