FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter nad příchodem Maniche začal váhat
11/01/08 - Oriali 11/01/08 - Zatímco se ještě včera zdálo, že si Maniche v první polovině tohoto roku zahraje místo španělské La ligy italskou Serii A, dnes je vše jinak. Po té, co portugalská hvězda podstoupila zdravotní testy, došlo na poradu mezi Robertem Mancinim, Marco Brancem a Lele Orialim. Zdá se, že se Inter rozhodl ještě týden počkat a znovu posoudit stav ostatních záložníků v týmu. Jedná se především o zdraví Dejana Stankoviče a Patricka Vieiry.

Esteban Cambiasso a Luis Jimenez měli před vánocemi velkou formu a tak se Interu zřejmě nechce platit 3 milióny euro za hráče, kterého možná ani nebude potřebovat. Problémem může být i klauzule ve smlouvě, podle které by nerazzurri v případě obhajoby scudetta museli po sezóně Maniche koupit.

pokračování...  


Portugalský tvůrce hry v Atleticu Madrid nehraje a chce z klubu odejít. Zároveň však nechce do týmu, kde by jen vysedával na lavičce, protože nesmí vypadnout z reprezentace pro nadcházející Mistrovství Evropy.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 08/01/08 - Inter prohrál s Interem
Další článek: 11/01/08 - Modročerní skončili na turnaji v Dubaji druzí
1185


Diskuze

231