Inter znovu porazil AC, Juventus vyhrál na penalty
15/08/09 -
15/08/09 - V Pescaře se hrál tradiční turnaj o trofej TIM. Týmy Interu, AC Milánu a Juventusu se v něm střetávají v zápasech trvajících 45 minut. V prvním z nich Inter prohrál s Juventusem na penalty. Ještě minutu před koncem přitom vedl zásluhou branky Thiaga Motty, který přehodil brankáře. Julio Cesar chytil penaltu, kterou kopal Iaquinta po údajném faulu Materazziho na Amauriho. Ve 44.minutě však střídající Rivas, který byl na hřišti dvě minuty poslal malou domu přímo k Amaurimu, který si s ideální přihrávkou poradil. V penaltách za Inter neuspěl Samuel a Santon.

V druhém zápase vyhrál Inter nad svým městským rivalem díky hlavičce Balotelliho a v tabulce skončil druhý.

Inter - Juventus 1:1, 6:7 p.
Branky: Thiago Motta 26, Amauri 44
Penalty: Milito 1-0, Salihamidzic 1-1, Balotelli 2-1, Grygera 2-2, Chivu 3-2, Felipe Melo 3-3, Thiago Motta 4-3, Poulsen - tyč, Samuel - nad, Amauri 4-4, Vieira 5-4, Iaquinta 5-5, Santon - chycena, Legrottaglie 5-6.
ŽK: Stankovic 27, Felipe Melo 27.

Inter: 12 Julio Cesar; 39 Santon, 25 Samuel, 23 Materazzi, 26 Chivu; 14 Vieira, 19 Cambiasso (15 Krhin 35'), 8 Thiago Motta; 5 Stankovic (45 Balotelli 45); 7 Quaresma (24 Rivas 42'), 30 Mancini (22 Milito 36'). (1 Toldo, 21 Orlandoni, 20 Obi, 46 Caldirola, 48 Crisetig, 47 Alibec, 49 Destro). Trenér: José Mourinho.

pokračování...

Juventus: 1 Buffon; 21 Grygera, 33 Legrottaglie, 5 Cannavaro, 19 Molinaro; 7 Salihamidzic, 4 Felipe Melo, 16 Poulsen; 30 Thiago; 8 Iaquinta, 11 Amauri. (12 Chimenti, 13 Manninger, 2 Caceres, 3 Chiellini, 40 Yago, 41 Immobile, 42 De Paola, 23 Ariaudo, 29 De Ceglie, 43 Alcibiade, 44 Marrone, 45 G.Giovinco). Trenér: Ciro Ferrara.

Inter - AC Milan 1:0
Branky: Balotelli 24
ŽK: Chivu 9', Antonini 29', Stankovic 32'

Inter: 12 Julio Cesar; 39 Santon, 23 Materazzi, 25 Samuel, 26 Chivu (46 Caldirola 45'); 14 Vieira, 5 Stankovic, 8 Thiago Motta; 7 Quaresma (30 Mancini 39'), 22 Milito, 45 Balotelli. (1 Toldo, 21 Orlandoni, 20 Obi, 24 Rivas, 48 Crisetig, 47 Alibec, 49 Destro). Trenér: José Mourinho.

AC Milan: 30 Storari; 44 Oddo, 13 Nesta, 19 Favalli, 77 Antonini; 5 Flamini, 8 Gattuso, 20 Abate; 80 Ronaldinho; 7 Pato, 11 Huntelaar. (31 Roma, 4 Kaladze, 9 Inzaghi, 14 Onyewu, 22 Borriello, 56 Albertazzi, 51 Strasser, 57 Scampini, 53 Oduamadi, 54 Ikande, 49 Di Gennaro, 58 Verdi). Trenér: Leonardo.