FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Javier Zanetti: Chci dvacáté scudetto
19/07/10 - Zanetti 19/07/10 - Javier Zanetti s fotbalem nekončí a s vyhráváním trofejí nechce přestat. "Neskončím, dokud nezískáme druhou hvězdu na dres." Zlatá hvězdička se uděluje za každých deset titulů. V současnosti vyhráli nerazzurri 18krát a tak bude muset kapitán hrát minimálně další dva roky, aby se druhé hvězdy dočkal. Inter je v Itálii v tomto směru druhý nejlepší. Juventus má 27 scudett, AC Milán vyhrál 17krát a je třetí. Ještě před pěti lety byl městský rival druhý s náskokem čtyř titulů.

Javier Zanetti začíná v Interu šestnáctou sezonu v řadě a děkuje José Mourinhovi, který klub po dvou letech opustil a odešel do Realu Madrid. "Děkujeme mu za to, že jsme s ním zjistili, jak silní skutečně jsme. Teď naším schopnostem hodně věříme. Za Mourinhem tu zbyla také tvrdá práce. Víme, jaké to je nic nevyhrávat a proto je teď Inter válečným strojem."

pokračování...  


"Rafa Benitez může do týmu přinést nové zkušenosti a nadšení. Je to další trenér schopný vyhrávat, vést velký klub plný šampionů, a který má charisma. Jsem si jistý, že Benitez v tom bude dobrý a tým nebude chtít prohrát jediný zápas, počínaje srpnovým Italským superpohárem. Chci vyhrát všechny tři trofeje, o které budeme v roce 2010 bojovat - Italský superpohár, Evropský superpohár a Mistrovství světa klubů Pak se zaměříme na Scudetto a Ligu mistrů."

V jakém složení bude Inter hrát? Stále není vyřešena budoucnost Maicona a Balotelliho. "Maicon je fenomenální, doufám, že zůstane," přeje se Javier Zanetti. "Balotelli uvidí sám, co bude pro něj nejlepší. V každém případě má přestupovou politiku na starosti klub, ne já."


Zdroj: Football-italia.net


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 15/07/10 - Nové dresy jako kůže hada
Další článek: 19/07/10 - Moratti: Inter má stále hlad
1970


Diskuze
Javierissimo   (20/07/10 08:58:21)

přesně tak 

Kotačkin   (19/07/10 20:10:44)

Jsou hráči, kteří odcházejí tam, kde jim dají nejvíc. Stěhují se klidně každý rok. Pak jsou ti, kteří dodrží například 5 letou
smlouvu a jdou dál. Následují téměř hrající legendy klubů jakými jsou třeba Ryan Giggs, Paul Scholes nebo Raul. A pak je Javier
Zanetti - Il Capitano. Ten je úplně někde jinde než všichni ostatní. 

Javierissimo   (19/07/10 15:53:30)

Jsem hrdý na to, že na vlastní oči mohu pravidelně v zápasech vídat člověka a borce kvalit Javiera, je to Král. Nezapomenu
  


400