FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ibra: Vedení Interu neprojevilo zájem
03/12/10 - Ibra 03/12/10 - Před rokem a půl opustila klub ikona klubu a po několik sezon i nejlepší střelec, Zlatan Ibrahimovič. V minulých dnech se porozprávěl o důvodech jeho odchodu z týmu, který se uskutečnil před rokem a půl.

Sám vytáhlý útočník má však podle všeho o celé věci jasno a za jednoho ze strůjců svého přestupu označil Josého Mourinha: "Byl to on kdo mě tam chtěl prodat, ale do dnes mi nevysvětlil, jaké měl pro to všechno důvody. Dodnes jsme spolu v kontaktu, ale o tomto se mnou nikdy nemluvil."

"Cítím se být tím nejlepším hráčem na světě. Pokud bych si to nemyslel, nepodával bych na hřišti stoprocentní výkon. Pro mě být druhý prostě neexistuje. Budu hrát ještě tak maximálně tři roky, protože je důležité přestat na vrcholu," vysvětlil Zlatan Ibrahimovič svůj přístup k fotbalu.

pokračování...  


V rozhovoru pro Vanity Fair Ibrahimovič vyjádřil svůj vztah k fanouškům Interu, kteří jen těžce nesou jeho branky v dresu odvěkého městského rivala: "Zaprvé je třeba pochopit, jestli jsou fanoušci opravdu naštvaní nebo jde o čistě politicky rivalský postoj. Zadruhé, pokud jsi skutečný fanoušek, pak jsi spokojený s tím, co jsem pro Inter udělal. Tak to je alespoň u mě: hezké vzpomínky. Útoky na můj změněný dres? A co když jsem přestupoval z Juve do Interu? Ani tento přestup nebyl jednoduchý."

A proč se tedy nekonal návrat ztraceného syna? "Nebyl ze strany vedení zájem. A tak jsem se řídil svým mottem: Nikdy se neotáčej nazpět. Prostě proto, že bych toho pravděpodobně nedokázal víc, než jsem dokázal," naznačil Zlatan v jakém duchu se přes léto nesly jeho úvahy.

Nakonec se ještě vrátí k osobnosti Mourinha: "S Mourinhem jsme na tom podobně, protože mluvíme jasně a přímočaře. Je mi jen líto, že jsme spolu pracovali tak málo. Pouze rok. Za ten rok jsme však zvládli udělat velké věci. Pokud by mě lákal do Realu? Ne. Nyní jsem hráčem AC Milán a na jiný klub nemyslím. Jaký, že byl Mourinho? Na hřišti mi často spílal a když jsem nehrál dobře, tak mě urážel a to i před ostatními. Ale to je v pořádku."

Zdroj: fcinternews.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 01/12/10 - Sneijder o scudettu, Zlatém míči a Mourinhovi
Další článek: 04/12/10 - Benitez: Potřebujeme najít vyváženost v týmu
2051


Diskuze
zibra   (05/12/10 21:11:05)

ty špina jedna odporna bodaj by sa ti ten nos zaryl do krtinca mal ti ten laser pri derby vypaliť cicinu

Francisc   (03/12/10 21:29:38)

jsi nejlepší možná tak v olympiádě velkých nsotu   fuck  

brain005   (03/12/10 20:21:54)

 hovado 

Javierissimo   (03/12/10 15:23:07)

Ouu, nějaká chyba, sakra.

Ještě jednou

ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O
io di IBRA me ne frego,
perche e uno ZINGAROooo ...

 

Javierissimo   (03/12/10 15:22:09)

Kecy, plky, žvásty. Nikdy nezapomenu, zrádče! Merdahimovič 

FORZA INTER!!!

ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O
io di IBRA, me ne frego,
perch& 232; uno ZINGAROooo ...

Alvarecoba   (03/12/10 14:57:17)

No seš chuj 

Forza Inter.Merda AC  


498