FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Maicon se vrací, otazník visí nad Militem
30/09/11 - Maicon 30/09/11 - Už v sobotu ve 20:45 čeká na Inter Milán další ligové střetnutí, tentokrát budou Nerazzurri hostit Neapol, tedy dalšího kandidáta na vítězství v ligové soutěži a to je důvod proč přikládat tomuto utkání zvláštní důležitost. Není zatím ale jasné, které z opor budou moci do zápasu zasáhnout.

Claudio Ranieri vstoupil do svého angažmá pln elánu a hlavně úspěšně, nyní ale před ním stojí prozatím zkouška možná nejtěžší. Inter totiž v lize ztrácí a další zaváhání by bylo velmi nepříjemné. Na straně soupeře bude chybět jeho nejlepší střelec Edinson Cavani, nicméně ztráty počítá i Ranieriho tým. Špatnou zprávou totiž je, že si při tréninku přivodil svalové zranění Diego Milito, u kterého se očekávalo, že nastoupí v základní sestavě, obzvláště potom co si zranil kotník Gianpaolo Pazzini. Ten by však naopak měl být v pořádku a v nominaci na utkání figuruje, kotník dostal do pořádku dříve než se čekalo. Ačkoliv se Milito ihned po tréninku podrobil testům, z kterých bylo jasné, že zranění není vážné, nad účastí Milita v sobotním souboji visí otazník.

pokračování...  


Vedle Pazziniho se v nominaci na utkání z hráčů, kteří měli status zraněných, objevuje také jedna z největších hvězd Nerazzurri a sice Douglas Maicon. Ten by si v sobotu mohl připsat premiérový start v sezoně. Po operaci, kterou podstoupil v létě ještě totiž do žádného utkání nenastoupil.

Ranieri naopak nemůže využít služeb suspendovaného Ranocchii, zraněných Sneijdera, Motty, Poliho, Cordoby a Viviana.

Zdroj: (c) FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 26/09/11 - Serie A 5.kolo - Souhrn
Další článek: 01/10/11 - Zarate: V Interu chci zůstat
2264


Diskuze

245