FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Blíží se návrat ztracených synů?
19/05/12 - 18/05/12 - Hrát za velkoklub jako je Inter v mládežnických kategoriích je jedna věc, probojovat se pak při přechodu k dospělému fotbalu do kádru A-týmu je věc druhá. Často pak následuje odchod do provinčního týmu, kde je snazší se prosadit. A může pak nastat situace, kdy hráč svůj mateřský klub přesvědčí svými výkony natolik, že o něj opět stojí. Své o tom ví i Mattia Destro a Marco Andreolli.

Prvně jmenovaný jedenadvacetiletý útočník Mattia Destro přestoupil do Janova v rámci transferu, Andrea Ranocchia šel opačným směrem, přičemž poslední sezonu strávil na základě dohody o spoluvlastnictví v Sieně. Jeho dvanáct branek přitáhlo pozornost italských velkoklubů, vedle Interu se jedná ještě o Juventus. Inter má však v boji o tohoto mladíka výhodu, neboť mezi Massimem Morattim a Enricem Preziosim existuje ústní dohoda o přednostním právu na přestup Destra k Nerrazzuri. Sám hráč o své budoucnosti zatím jasno nemá. "Když jsem byl malý, fandil jsem Juventusu, hrál jsem ale za mládežnické týmu Interu, což mne ovlivňuje stejně. Nedávám tedy přednost ani jedné variantě," nechal se slyšet Destro.

pokračování...  


Destrův agent ale varuje před tím, aby milánský klub svou příležitost neprováhal: "Všichni vědí, jak se situace má. Čekáme až Siena s Janovem vyřeší otázku spoluvlastnictví. Inter pak musí zaklepat na dvře klubu, který bude vlastnit jeho kontrakt a zaútočit, pokud ho opravdu chtějí. Musí být rychlí, protože jsou tady i jiné kluby, které mají zájem."

Poté co obranné řady Nerrazuri opouští Iván Cordoba, Lucío a pravděpodobně i Cristian Chivu, je třeba přivést stopera a to ne jednoho. Povedenou sezonu v Chievu prožil další odchovanec Interu Milán Marco Andreolli. Podle italských médií jsou jednání mezi kluby v závěrečné fázi a je otázkou několika dní, kdy se transfer uskuteční. Andreolli opustil Nerrazzuri jako součást přestupu Cristiana Chivua z AS Řím v roce 2007. V srpnu 2010 si pak vyžádal přestup tak, aby byl více herně vytížen a protože mu zbýval v Římě jediný rok kontraktu, tak Chievo nemuselo sáhnout příliš hluboko do peněženky - Andreolli klub z Verony nestál ani milion eur.

Zdroj: football-italia.net


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 18/05/12 - Prestupove spekulacie I.
Další článek: 20/05/12 - Bilance Andrea Stramaccioniho
2415


Diskuze

380