FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Proč Inter prodal Balotelliho a Destra
06/09/12 - 06/09/12 - Marco Branca vysvětlil, proč klub v létě 2010 prodal dva nadějné útočníky Balotelliho a Destra, kteří jsou nyní oba v reprezentaci Itálie. "Balotelli odešel hned po té, co jsme vyhráli Treble. Přestože jsme byli úspěšní, potřebovali jsme peníze a když se naskytla příležitost, museli jsme něco obětovat." Manchester City vyplatil Interu podle některých zdrojů 22 milionu euro, podle jiných až 29 milionu.

Útočník Mattia Destro měl jiný osud. Z primavery putoval hned do jiných klubů a za A tým Interu si nikdy nezahrál. Nejprve hrál rok za FC Janov, kde vstřelil v 16 zápasech dvě branky a pak rok za Sienu, kde se mu dařilo daleko více. Ve 30 startech vstřelil výborných 12 gólů. Toho si nemohly nepovšimnout slavnější kluby a tak se letos v létě znovu stěhoval. Tentokrát do AS Řím. O aktuálně 21letého střelce měl zájem i Inter, ale pro klub byl údajně moc drahý.

pokračování...  


"Tenkrát jsme prodali Destra kvůli krizi v obraně," vzpomíná bývalý útočník Branca. "Potřebovali jsme nějakou investici do budoucna, nějakého mladého italského obránce. Získali jsme Ranocchiu, tak opačným směrem šel on. Důvod je tak skutečně jednoduchý."

Zdroj: football-italia.net/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 03/09/12 - Ranocchia po prohře s AS Řím: Byli jsme nepozorní
Další článek: 07/09/12 - Inter prohrál s AS Řím Superpohár Primavery
2463


Diskuze

377