FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ivan Cordoba: Kluž podceněna nebude
21/12/12 -
21/12/12 - Týmový manažer a ještě loni hráč Interu Ivan Cordoba reagoval na los Evropské ligy v Nyonu. Jeho tým se utká v 1.kole vyřazovací fáze s Kluží. "Střetneme se s týmem, který přišel z těžké skupiny Ligy mistrů a který skončil třetí s 10 body, stejně bodů mělo i Galatasaray, které postoupilo kvůli vzájemným zápasům. Manchester United vyhrálo skupinu a Braga, která vyřadila v play off Udinese, skončila čtvrtá. Bude to pěkný zápas a Kluž podceněna nebude."

"Jaký tým jsem si přál? Na Liverpool nemám dobré vzpomínky, tak jsem doufal, že proti nim hrát nebudeme. Líbila se mi Chelsea, byl by to vzrušující souboj. V každém případě Inter musí být připraven na každého soupeře."

pokračování...  


"Případný osmifinálový soupeř? Nevím, zda preferovat Tottenham nebo Lyon. Uvidíme, jak jejich zápasy dopadnou. Možná by byl Tottenham víc nebezpečnější, ale to není rozhodující," řekl Kolumbijec, který přišel k nerazzurri v roce 1999.

K losu se vyjádřil i Luis Figo. "Člověk nikdy neví. Nemůžete říct, zda to byl dobrý los, dokud neodehrajete zápasy. Kluž vyhrála v Rumunsku titul, byla blízko postupu dál v Lize mistrů, budeme muset proti nim ukázat to nejlepší."

Bývalý portugalský reprezentant pokračoval: "Je to kvalitativně podobný tým jako Rubin Kazaň. Budeme proti nim hrát v plné síle. Záleží ale také na tom, v jaké situaci budeme v únoru."

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 20/12/12 - Na Inter čeká v únoru v EL Kluž
Další článek: 30/12/12 - Hodnocení hráčů v polovině sezony - 1.část
2521


Diskuze

234


 
 Čtvrtek 14/02/13 21:05, Evropská liga, 1.kolo v.f. 1.z 
INTER2:0CFR KLUž
Související články
Na Inter čeká v únoru v EL Kluž
Diego Milito v této sezoně skončil