Inter doposud prohrával v Serii A pouhých 38 minut
28/02/24 - Inter zažívá pozoruhodnou sezónu. Nerazzurri vyhráli 21 zápasů, třikrát remizovali a jednou prohráli. Jediná porrážka přišla proti Sassuolu. A bylo to vlastně otočení skóre v závěru. Inter po poločase totiž vedl. Sassuolo však po přestávce dvakrát skórovalo a vyhrálo 2:1. Krátce po hodině hry vstřelil vítězný gól Domenico Berardi. Remízové zápasy přišli proti Boloni a Janovu, zde ale Inter vždy vedl. Druhým zápasem, kde prohrával, byl duel s Juventusem. Po brance Vlahoviče však za 5 minut vyrovnal Lautaro na konečných 1-1. Přesto existuje ještě jeden zápas, v kterém Inter krátce tahal za kratší konec. V Římě s AS. Inter šel sice do vedení, ale ještě do přestávky domácí skóre otočili. V 49.minutě ale Inter znovu vyrovnal a nakonec zápas vyhrál 4-2. V součtu tak Inter prohrával pouze 38 minut.

Tag:   Statistika   Serie A