FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Moratti odhalil přestupové plány
13/06/07 - Moratti 13/06/07 - Pro Inter skončil vítězný ročník a na řadě je teď posilování. Bude však vůbec nějaké? Prezident a vlastník klubu Massimo Moratti tvrdí, že tým je již teď velmi silný a změny v něm budou pouze minimální. Luis Figo si odchod rozmyslel a v Interu zůstane ještě rok. Náhrada za něj se tak hledat nemusí. Pryč chce Alvaro Recoba a o Adrianově odchodu se mluví neustále. Místo tak zřejmě bude v útoku.

První případnou posilou by měl být honduraský střelec David Suazo. Zatímco na začátku června se zdálo, že je přestup na spadnutí, dodnes se tak nestalo. Podle nejnovějších spekulací je to však otázkou pár dní. Suazo by mě v brzké době v Miláně absolvovat lékařské testy. "Ano, jednáme o Suazovi," říká Moratti. "Stále jsme se ale nedohodli. Je to stejné jako s Chivuem. Máme o něj zájem, ale zatím jsem nebyli schopni se dohodnout." Zatímco Suazo hrál za Cagliari a vstřelil 14 branek (8 z penalt), Christian Chivu je důležitým stavebním kamenem obrany AS Řím.

Za Chivua by mohl opačným směrem putovat David Pizarro. Chilský záložník je oběma kluby spoluvlastněn a tuto sezonu odehrál právě v Římě. "Možností je hodně. Pizarro je pro nás důležitý hráč, protože má vysokou kvalitu.. Uvidíme, jak se jednání vyvinou," říká Moratti.

pokračování...  


A co David Trezeguet? Juventus mu nabídl prodloužení smlouvy se směšným platem a po té, co v posledním utkání oslavil svůj gól nevhodnými gesty proti vedení klubu, je jasné, že bianconeri v létě opustí. "Spíš bychom chtěli nějakého mladíka pro budoucnost," reaguje petrolejářský magnát. "Ale ani ti nechodí zadarmo, takže musíme být v těchto přestupech opatrní."

"Tevez? Ano líbí se mi, má velké schopnosti a charakter. Těch útočníků, kteří se nám líbí je hodně. Je pro nás zajímavý, ale my jich skutečně nechceme mít šest. Řekněme, že se nám líbí, ale je velký rozdíl mezi slovem líbí a chceme ho koupit. Za Recobu máme v plánu koupit Suaza."

Figo do Arábie nejde, přestupová strategie se tak musela změnit. "Ano, trochu. Kdyby odešel museli bychom na přestupovém trhu investovat víc. Teď ale můžeme počítat se šampionem a osobností a jsem si jistý, že si bude vést stejně dobře jako letos." Nadějní talentovaní mladíčci do Interu zřejmě nepřijdou. Podle Morattiho je cena za francouzského hráče Samira Nasriho již teď moc vysoká a Brazilec Alexandre Pato je na tom stejně. "Myslím, že ho bude chtít celý svět."

Trenér Roberto Mancini se nedočká ani svého oblíbeného střelce - Antonia Cassana. "Ano, Mancini ho má rád, je to excelentní hráč. Ale nemyslím, že se o něj zajímáme."

Do Serie A se vrátili vedle Juventusu ještě dva slavné kluby - Neapol a FC Janov. Bude to zábavnější sezona? "Tento rok byl pro nás velmi zábavný a bude i ten příští, pokud získáme víc bodů... Myslím, že to bude zajímavé. Jsou to všechno tradiční týmy, ale to neznamená, že budou lehčí."

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 05/06/07 - Zápasy Interu v sezoně 2006/2007
Další článek: 13/06/07 - Hráčem měsíce byl nejčastěji Hernan Crespo
1045


Diskuze

289