Primavera v Lize mistrů selhala
25/10/23 - Zatímco primavera Interu (U19) vede po 7 kolech Serii A o skóre před milánským rivalem AC, v UEFA Juniorské lize se jí nedaří. V San Sebastianu několikrát vedla, ale gólem z poslední minuty přišla kvůli konečnému výsledku 3-3 o 2 body. Podobné to bylo i doma proti Benfice, kdy na 1-1 vyrovnávali hosté v 82.minutě. Včera dostala od Salcburku dva góly během prvního poločasu. Rakušené sice přišli v 60.minutě o jednoho hráče kvůli červené kartě, Inter ale i tak nakonec prohrál 2-3. V tabulce je Inter třetí se dvěma body, vedoucí Salcburk má bodů 7, Benfica 5.

Tag:   Primavera