FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
AS Řím prohrál, Inter znovu vede Serii A!
25/04/10 - Cordoba a Samuel 25/04/10 - Inter je zpět na prvním místě. Zatímco nerazzurri si s Atalantou Bergamo na svém stadionu poradili, doposud první AS Řím svůj domácí zápas nezvládl. V prvním poločase byl proti o účast v Lize mistrů bojující Sampdorii Janov jasně lepší. Z mnoha šancí však dokázal vytěžit jen jeden gól a dvě nastřelené tyčky. V druhém poločasu ubral plyn a Pazzini dokázal využít jediné dvě šance svého týmu a otočit výsledek. Janovští nečekaně vyhráli nad AS 2-1. Inter tak má tři kola před koncem náskok dvou bodů a je jen v jeho moci, zda dokáže získat páté scudetto v řadě.

V posledních třech kolech mají oba týmy v celku podobný program. Oba hrají nejprve venku, pak doma a ligu končí na cizím stadionu. Jednoho soupeře mají společného. Zatímco Inter hraje v předposledním kole s Chievem doma, AS s ním hraje o kolo později ve Veroně.

pokračování...  


Příští kolo hraje Inter v Římě s Laziem. Městský rival AS má náskok na první sestupovou pozici 6 bodů a tak je v podstatě zachráněno. AS Řím hraje v Parmě, která je deváté a šanci na evropské poháry má minimální, také skoro nemá o co hrát.

Ve 37.kole hraje Inter doma s Chievem, které je již teď zachráněné. AS Řím hostí Cagliari, to je 13. s náskokem osmi bodů na první sestupovou pozici, takže také téměř zachráněno.

Poslední kolo končí AS Řím v již zmiňované Veroně a bude mít tak zřejmě lehkou práci. To samé však zřejmě bude platit o Interu. Ten hraje v Sieně, která má již teď ztrátu 9 bodů a v posledních třech zápasech by musela jen vyhrávat, aby se zachránila. Nejtěžší zápasy tak mají Inter i AS za sebou a jde jen o to teď neudělat chybu.

Zdroj: FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 25/04/10 - Chivu a Mariga slavili první gól v Serii A
Další článek: 27/04/10 - Moratti: Plně koncentrováni na Barcelonu
1902


Diskuze
Djkoma   (25/04/10 23:31:46)

zase to máme ve svých rukou  nezapomínejte, že Chievo je druhé nejméně inkasující mužstvo za... námi  Lazio by to mělo
pustit, přeci nebudou hrát pro AS :D 


406


 
 Sobota 24/04/10 18:00, Serie A, 35.kolo 
INTER3:1ATALANTA
[hodnocení] [rozhovor]
Související články
Chivu a Mariga slavili první gól v Serii A
Tři kroky ke zlaté