FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Balotelli: Totti mě rasisticky urážel
07/05/10 - Balotelli 07/05/10 - Mario Balotelli tvrdí, že ho Francesco Totti během finále Italského poháru rasisticky urážel. Římský záložník zápas nedohrál po té, co sprostě nakopl Balotelliho do holeně. Červenou kartu dostal i bez ohledu na to, že ležícího Interistu ještě nenápadně kopl do hlavy. To samé udělal chvíli předtím i Chivuovi.

Totti se včera protihráči omluvil, ale dodal, že Balotelli ho urazil. Stejně tak měl urazit město Řím. Na to Balotelli reagoval tím, že médiím řekl o rasistických urážkách. Agent Itala s ghanskými kořeny Mino Raiola prohlásil, že Mario odpřísahal, že nikoho neurazil. Jediné co prý Tottimu řekl bylo: "Přestaň do mě kopat, nechovej se jako dítě, hrajeme fotbal."

"Totti pak nepřestal. Pro mě je jakýkoliv rasista ignorantem. Za předem promyšlené gesto by měl dostat trest na šest měsíců. V Brazílii za to zatýkají," řekl Raiola. "Mario a já chceme rychle otočit stránku. Boj proti rasismu potřebuje další podporu a bylo by báječné, kdyby Francesco se stal její součástí, doufejme s podporou i AS Romy. Byl by to nejlepší způsob uzavření tohoto incidentu."

pokračování...  


Totti přiznává, že udělal chybu. Roma nejprve uvažovala o udělení pokuty, později od toho upustila. Totti tvrdí, že byl provokován. "Během zápasu měl provokativní přístup k mým spoluhráčům. Už to dělal v dřívějších zápasech."

Bývalý trenér AS Carlo Mazzone Tottiho zastává a vyzývá, aby nebyl "ukřižován". "Balotelli provokuje," tvrdí. "Je pravda, že Totti šlápl vedle, ale je to normální vzhledem k důležitosti zápasu."

Zdroj: Football-italia.net


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 06/05/10 - První trofej v sezoně - Italský pohár
Další článek: 10/05/10 - Ještě jeden krok ...
1921


Diskuze

491


 
 Středa 05/05/10 20:45, Italský pohár, Finále 
INTER1:0AS ŘíM
[rozhovor]
Související články
Mourinho: Vyžaduji respekt
Zanetti: Jdeme si jen za svými cíli
Mourinho: První sen se stal realitou
První trofej v sezoně - Italský pohár